81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Dereceli Magnet

Promosyon dereceli magnet baskı

Dereceli Magnet Hakkında

Magnet firmalar tarafından müşterilere ulaşmak için sürekli olarak kullanılan reklam ürünleridir. Haliyle, firmalar rakiplerinin arasından sıyrılmak için magnet tercihlerinde daha farklı ve müşteriler için daha kullanışlı magnet seçeneği arayışına giriyorlar. İşte tam da bu noktada dereceli magnet baskı farklılık arayan firmaların imdadına yetişiyor.

Dereceli magnet ürünü 6 x 8 cm boyutunda, 4 Renk CMYK ve parlak selefon baskı teknikleri kullanılarak basılır. İçerisinde bulunan sıcaklık ölçmeye yarayan derece ile insanlara ek fayda sağlayarak markanızın daha da göz önünde olmasına katkıda bulunur. Bu da marka değerinizin ve satışlarınızın aynı doğrultuda artmasını sağlar.

Dereceli magnet siparişlerinizi Bidolubaski.com ile online olarak hızlı, kolay ve uygun fiyatlı olarak verebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online matbaası Bidolubaski.com ile artık en uygun fiyatı ve yüksek kaliteyi bulmak için matbaa matbaa dolaşmanıza gerek yok. Bidolubaskı ile vereceğiniz siparişleriniz ise ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilir.

Dereceli Magnet Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Tasarımınızı oluştururken ürün içerisinde yer alacak olan dereceyi de dikkate alarak tasarımınızı hazırlamalısınız.
  • Dereceli magnet tasarımınızı baskıya uygun ölçülerde hazırlamak için Bidolubaskı ücretsiz ve hazır dereceli magnet şablonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Magnet tasarımı üzerinde telefon ve adres gibi önemli bilgilere yer vermeyi unutmamalısınız.
Baskı
4 Renk CMYK Baskı
Selefon
Parlak Selefon
Magnet
40 Mikron
Derece Ebat:
1.3 x 6.5 cm
PriceAdetKdv Türü
429 TL+KDV
500 adet18
568,75 TL+KDV
1000 adet18
1040 TL+KDV
2000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

10 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü