81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kaşe

Kaşe Hakkında

Kaşe firmaların ismi ve iletişim bilgileri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gösterebilmek için kullanılan bir üründür. Özellikle firmaların muhasebe, lojistik ve insan kaynakları departmanları başta olmak üzere tüm departmanları için olmazsa olmaz bir ürün olan kaşe, kurumsal kullanımın yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilir.

Kaşe ürününde önde gelen iki marka bulunur: Sırdaş Kaşe ve Trodat Kaşe. Bu iki kaşe markasına da farklı ebat seçenekleri ile Bidolubaski.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Sırdaş Kaşe baskı ürünlerinde 25x8 mm (Tip 1), 38x14 mm (Tip 2), 47x16 mm (Tip 3) ve 55x20 mm (Tip 4) olmak üzere 4 farklı ebat seçeneği bulunmaktadır. Trodat Kaşe baskı ürününde ise 26x9 mm (Tip 1), 38x14 mm (Tip 2), 47x18 mm (Tip 3) ve 58x22 mm (Tip 4) olmak üzere 4 seçenek bulunur.

Kaşe ürünü tüm sektörde kullanılan bir üründür. Bu nedenle de kullanım yerlerine göre farklı renk kaşeler tercih edilebilir. Kaşe ürünlerinde ise 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır; siyah kaşe, mavi kaşe ve kırmızı kaşe. Tüm bu renk ve ebat seçeneklerinizden dilediğinizi Bidolubaski.com ile hem online hem de uygun fiyatlı olarak kolayca sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük online matbaası olan Bidolubaski.com’da kaşe dahil yüzlerce baskı ürününü uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Bidolubaski.com üzerinden vereceğiniz tüm siparişleriniz ise ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Hadi siz de hemen kaşe ve diğer baskı ihtiyaçlarınızı Bidolubaski.com ile verin, zaman kaybından kurtulun!

Kaşe Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kaşe siparişinizin tasarımını hazırlarken gerekli tüm bilgilere yer verdiğinize emin olun.
  • Kaşe boyutunu seçerken içerisinde yer alacak bilgilerin çokluğu ve kaşenin kullanılacağı alanları göz önünde bulundurmalısınız.
  • Kaşelerde; Siyah Kaşe, Kırmızı Kaşe ve Mavi Kaşe olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanlarınıza en uygun kaşe rengini siparişinizi verirken seçmeyi unutmayın.
  • Tasarımınızı doğru formatta ve ebatlarda yüklemeye özen gösterin. Bu nedenle, Bidolubaskı ücretsiz kaşe şablonlarını kullanabilirsiniz.
Kasa Rengi
Stoklara göre değişiklik gösterebilir

Daha net görünürlük sağlamak için, ekleyeceğiniz yazı uzunluğuna ve büyüklüğüne göre kaşe boyutu seçmeniz tavsiye edilir.

PriceAdetKdv Türü
9,90 TL+KDV
1 adet18
18 TL+KDV
2 adet18
26 TL+KDV
3 adet18
33 TL+KDV
4 adet18
39 TL+KDV
5 adet18
74 TL+KDV
10 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü