Takvimler

2024 Takvim Baskı

İster çalışanlarınız ister müşterileriniz için promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz takvim baskı ürünleri Bidolubaskı’da! Bidolubaskı’nın çeşitli takvim baskı ürünleri sayesinde markanızın veya işletmenizin ihtiyacına uygun takvimi bulabilirsiniz. Bidolubaskı’nın kaliteli malzemeleri ile basılan takvimleri ile kullanıcılara en iyi deneyimi en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

İşletmenizin promosyon ürünleri için iyi bir seçenek olan masa takvimine buradan göz atabilirsiniz. Masaların ayrılmaz bir parçası olan masa takvimine logonuzu, iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Şık tasarıma sahip bir masa takvimi ile işletmenizin hafızalarda iyi bir yer etmesini sağlayabilirsiniz. 

Bidolubaski.com’dan takvim siparişinizi verdikten sonra tasarımınızı istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. Her ürünün açıklamasında bulunan baskı öncesi dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazıları gözden geçirmenizi öneririz. Çalışanlarınız ya da müşterileriniz için bastırabileceğiniz takvimleri; çeşitli ebat ve adetlerde bidolubaski.com’da bulabilirsiniz. Bidolubaskı’dan sipariş verebileceğiniz takvim baskılarından bazıları: Spiralli Masa Takvimi, Poster Duvar Takvimi, Yıllık Plan Takvimi, Takvimli Cetvel, Ahşap Tabanlı Masa Takvimi, Masa Sümeni, Takvimli Magnet, Takvimli Mouse Pad.