450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Masa Sümeni

Benzer Ürünler

Masa Sümeni Hakkında

Masa sümeni genellikle küçük ve orta ölçekli firmaların yöneticilerinin masalarında olmazsa olmaz ürünlerdendir. Bu nedenle masa sümeni hem firmaların kendi kullanımları hem de müşterilerine promosyon ürünü olarak gönderebilecekleri bir üründür.

Masa sümeni takvimiyle birlikte hep masanın üzerinde kalacağı için markanızı öne çıkarmanın en etkili yöntemleri arasındadır. Masa sümeni özellikle yöneticiler tarafından kullanıldığı ve Kobi’lerde satın alma kararlarının genelde yöneticiler tarafından verilmesi sebebiyle sürekli müşterilerinizin gözünün önünde olmak ilginizi çekebilir.

Sürekli müşterilerinizin gözü önünde olacak bir ürün olarak masa sümeni baskısında kaliteden ödün vermek istemezsiniz. Bu nedenle Bidolubaskı size online matbaa avantajlarıyla en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanarak hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Masa Sümeni Baskı Tasarımı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Masa sümeni sürekli olarak göz önünde olacağından sade ve şık tasarımların tercih edilmesinde fayda var.
  • Firmanızın logo ve iletişim bilgileri için ayırdığınız alanı çok büyük yapmamaya çalışın. Fazla öne çıkan firma bilgileriniz müşterinizi rahatsız edebilir.
  • Tasarımınızı yaparken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olun. Tasarımlarınız için Bidolubaskı hazır masa sümeni şablonlarını kullanabilirsiniz.
Ebat
A3 (410x290 mm)
Yaprak Sayısı
50 Yaprak
Kağıt
1. Hamur 80 gr.
PriceAdet
409 TL+KDV
50 adet
624 TL+KDV
100 adet
1069 TL+KDV
250 adet
1944 TL+KDV
500 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
0-2 İş Günü
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü