81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Takvimli Kartvizit

Takvimli Kartvizit Baskı

Takvimli Kartvizit Hakkında

Kartvizitler genelde alınır ve bir köşeye atılır. Muhtemelen de bir daha akla gelene kadar da atıldığı yerden çıkmaz -tabii direkt çöpe gitmediyse. Takvimli kartvizitler işlevselliği arttırarak kartvizitlerin verilen kişilerde daha kalıcı olmalarını amaçlar. Takvimli kartvizitler ile aslında müşterinize işlerine çok da yaramayacak bir kâğıt parçası vermek yerine kullanabilecekleri bir hediye vermektir.

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre kartvizitlerin yüzde 88’i verildikten sonraki 1 hafta içerisinde atılıyor. Yine aynı araştırmaya göre insanların yüzde 63’ü kartvizitleri işlerine yaramayacağı için atıyor. Bu nedenle insanların işine yarayabilecek bir kartvizit seçmenin faydasını fazlasıyla göreceğinizi söyleyebiliriz.

2018 takvimli kartvizitler ile en azından yıl boyunca müşterilerinizin yanı başında yer edinebilir, onlar için sürekli erişilebilir olabilirsiniz. Bidolubaskı’nın online matbaa avantajları ile takvimli kartvizit baskılarınızı kaliteden ödün vermeden hızlıca ve uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Takvimli Kartvizit Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yaratıcı tasarımlar kartvizitlerinizin daha kalıcı olması adına size fayda sağlayacaktır. Sade ve şık tasarımlarla da yaratıcı işler çıkarabileceğinizi unutmayın.
  • Tasarım içerisindeki logo ve iletişim bilgilerinin konumlamalarına özen göstermelisiniz. Bu dönüş oranlarınızı arttıracaktır.
  • Tasarımınızı uygun ölçülerde hazırlamak için Bidolubaskı hazır takvimli kartvizit baskı şablonlarını kullanabilirsiniz.
Ebat:
8.4 x 5.2 cm
Renk:
4 Renk CMYK
PriceAdetKdv Türü
27 TL+KDV
500 adet18
30 TL+KDV
1.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü