81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Katlamalı Kartvizit

Katlamalı Kartvizit Baskı

Katlamalı Kartvizit Hakkında

Katlamalı kartvizit ya da kırımlı kartvizit diye adlandırılan kartvizitler standart kartvizitlerden farklı olarak değişik şekillerde kullanılmaktadır. Genellikle iç yüzlerinde not almak için kullanılabilecek bir alan bırakılır ya da adres bilgilerinin bir harita üzerinde gösterimine yer verilebilir. Birine kartvizitinizi vermeden önce katlamalı kartvizitinizin iç kısmına kendiniz ya da görüştüğünüz konu ile ilgili hatırlatıcı kısa notlar yazmak faydalı olabilir. Bu nedenle kartvizit modelleri arasındaki seçiminizi doğru yapmanız oldukça önemlidir.

Bidolubaskı'da 300 gr. kuşe kağıt kullanılan ve çift yön basılan katlamalı kartvizit/ kırımlı kartvizit baskıları online olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca katlamalı kartvizit baskılarda rahatlıkla not alabilmeniz için selefon özelliği bulunmamaktadır. Katlamalı kartvizit fiyatları seçeceğiniz adede göre değişkenlik göstermektedir. Online matbaa hizmeti bidolubaski.com'dan sipariş vermek için katlamalı kartvizit tasarımlarınızı siteye yüklemeniz yeterlidir, siparişin ardından ücretsiz kargo ile ürünlerinizi kapıda teslim alabilirsiniz.

Kağıt
350 gr. Kuşe
Ebat
8.4 x 10.4 cm
Baskı Tarafı
Çift Yön Baskı
Kırım
Kırımlı
Selefon
Yok
Renk
4+4 Renk CMYK
PriceAdetKdv Türü
99 TL+KDV
500 adet18
129 TL+KDV
1.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü