Bilboard Baskı En Uygun Fiyatlarla Bidolubaskı'da

450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Billboard Baskı

Billboard Baskı

Billboard Baskı Hakkında

Özellikle yaz aylarında en hareketli sezonunu yaşayan açık hava reklam uygulamaları, güzel havanın etkisi ile dışarıda olma eğilimi gösteren insanları hedefleyerek başarılı sonuçlar elde ediyor. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar, markanızın ismini ya da kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir. Siz de markanız için etkili ve prestijli bir reklam uygulaması yapmak isterseniz Bidolubaski.com üzerinden Billboard Baskı siparişi vererek markanız için akılcı bir reklam yatırımı yapabilirsiniz.

Billboard Baskı siparişinizi Bidolubaski.com üzerinde vererek, online matbaa ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilir, yine Bidolubaski.com’un sunduğu pek çok ayrıcalığın da keyfini çıkarabilirsiniz. Siz sadece billboard üzerine basılacak görsel dokümanı istenen formatta hazırlayın ve sitedeki ilgili alana yükleyin, gerisini Bidolubaski.com halledip, basılan ürünleri kapınıza kadar ücretsiz getiriyor olacak.

Billboard Baskı Siparişi Vermeden Önce Neleri Bilmeli?

  • Billboard baskı işlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri ölçüdür. Kiraladığınız açıkhava reklam mecralarının ölçülerini matbaaya, tam ve doğru olarak verdiğinizden emin olun. Aksi halde billboard baskılarınız, billboardlara tam oturmayabilir.

  • Billboard baskısına konu olan görsel tasarımın niteliği, hem marka imajınız için; hem de markanızın kalabalıklara ulaştırmak istediği mesajın etkinliğini sağlamak adına büyük önem taşır. Bu noktada olabildiğince profesyonel şekilde ilerlemekte fayda vardır. Karmaşık, amatörce tasarlanmış ya da özgün olmayan bir billboard reklamı, markanıza faydadan çok zarar verir.

  • Billboard tasarımı yaparken –basılacak materyal büyük boyutlu olacağı için- yüksek çözünürlüklü / vektörel görseller kullanmanız gerekir.

  • Billboardların amacı, pek çok uyaran içinde kalabalıkların dikkatini çekmektir. Bu yüzden, billboard üzerinde yer alacak kampanya mesajının çarpıcı ve kısa olmasına özen gösterin. Ayrıca bu mesajın yazılacağı fontun kolay okunur olması da, başarılı bir billboard reklamının anahtarıdır.

Ebat
350x200 cm
Malzeme
Blueback Su Bazlı Solvent
Renk
4+0 CMYK
Basım
4 Parça baskı
PriceAdet
140 TL+KDV
5 adet
240 TL+KDV
10 adet
1150 TL+KDV
50 adet
2200 TL+KDV
100 adet
5240 TL+KDV
250 adet
9500 TL+KDV
500 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
0-2 İş Günü
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

2 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Billboard Baskı Şablonları