81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Su Depolu Yaylı Pano ( Eko Poster Swing)

Su Depolu Yaylı Pano Hakkında

Su depolu panolar, genellikle dış mekanda kullanılan ve müşterileri mağazaya çekmeye yarayan bir üründür. Bu panolar genellikle sokak ve kaldırım gibi insan trafiğinin yoğun olduğu dış mekanlara konumlandırıldığından ötürü rüzgardan etkilenerek devrilmemesi ve dikkat çekici olması beklenir. Bu nedenle de hem altındaki su deposu hem de yaylı yapısı ile devrilmemek üzere tasarlanmış Eko Poster Swing tüm bu ihtiyacınızı çözecek olan bir ürün.

Su depolu yaylı pano ürünü altındaki su haznesi ve üzerindeki yaylı sistem ile rüzgardan etkilenmemek üzere üretilmiştir. Ayrıca alt tarafında bulunan 2 teker sayesinde de pano çok daha kolay taşınabilir bir hale gelmektedir. Bu ürün sokaktan geçen yüzlerce insandan bir kısmını işletmenize çekmenize fayda sağlar. Şöyle düşünün; mağazanızın önünden geçen ve sizden alışveriş yapmayı düşünmeyen müşterilerin günde 20 tanesi bu pano sayesinde sizden alışveriş yapsa, bu sayede ne kadar bir gelir yaratmış olursunuz?

Reklam ürünleri firmanızın gelirini artırmak ve bir marka değeri yaratmak için oldukça önemlidir. Su depolu yaylı pano da işletmenizin reklamını yapmanıza ve bu sayede de gelirinizi artırmanıza katkı sağlayan bir üründür. Siz de bu ürüne sahip olmak isterseniz, bidolubaski.com ile hemen sipariş verebilir, ürünü adresinize kadar ücretsiz kargo farkıyla teslim alabilirsiniz.

NOT: Pano içerisinde kullanılacak Afiş/Poster ürününü sitemizden ayrı olarak temin edebilirsiniz.

Baskı
4 Renk CMYK
Taşıma
2 Tekerlekli

Hava koşullarına dayanıklı 80 mikron Folyo kullanılması tavsiye edilir. Ürüne poster dahil değildir.Afiş/Poster sayfasından kolaylıkla temin edebilirsiniz.

PriceAdetKdv Türü
459 TL+KDV
1 adet18
864 TL+KDV
2 adet18
1256 TL+KDV
3 adet18
1652 TL+KDV
4 adet18
2025 TL+KDV
5 adet18
3969 TL+KDV
10 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü