81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kraft Kartvizit

Kraft Kartvizit Baskı

 

Kraft Kartvizit Hakkında

İş dünyasının olmazsa olmaz ürünlerinden olan kartvizitler, farklı model ve tasarımlarıyla her geçen gün daha da kişiye özel hale geliyor. Hem bireysel hem de kurumsal firmaların çokça kullandığı kartvizitler önemini yitirmemeye devam ediyor.

Bidolubaskı'da standart, kabartma laklı ve sıvama kartvizit modelleri yanı sıra kraft kartvizit baskı modeli de bulunuyor. Kraft kartvizitler standartların dışında daha farklı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bidolubaskı'da 300 gr kraft kağıt üzerine 4 renk baskı olarak basılan kraft kartvizit baskı , standartların dışına çıkmak isteyen kurumsal ya da bireysel firmalar için ideal bir seçenek. Bidolubaskı'da online kartvizit siparişi vermek oldukça kolay, tek yapmanız gereken kraft kartvizit ürününü seçip sepete eklemek ve ardından tasarımınızı yükleyerek siparişi tamamlamak. Kraft kartvizit fiyatları ön ya da ön-arka baskı isteğinize göre değişiyor, bu nedenle seçimleri eksiksiz yapmak oldukça önemli.

Bidolubaskı online matbaa hizmetinin sağladığı fırsatlarla siparişlerinizi zahmetsiz bir şekilde verebilir ve Bidolubaskı'nın ücretsiz kargo avantajından her daim yararlanabilirsiniz.

Kağıt
300 gr. Kraft
Ebat
8.4 x 5.2 cm
Kesim
Düz Kesim
Renk
4 Renk CMYK

Kraft kağıt kahverengi olduğu için, tasarımdaki renkler baskıda daha koyu, beyaz renkler kahverengi gözükmektedir.

PriceAdetKdv Türü
29 TL+KDV
250 adet18
39 TL+KDV
500 adet18
59 TL+KDV
1.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü