Bidolubaskı’da yaptığınız her alışveriş için ParaPuan kazanma fırsatı!

Kazandığınız ParaPuanları alt limitsiz dilediğiniz siparişinizde, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

ParaPuan Nedir?

Parapuan harcadıkça kazandıran bir puan sistemidir. Kazandığınız para puanları alt limitsiz dilediğiniz siparişinizde, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

ParaPuan Nasıl Çalışır?

Tüm üyeler sipariş içerisinde yer alan ve üretime giden her üründen KDV hariç tutarın %2’si kadar parapuan kazanır. Toplanan parapuanlar alt limit olmaksızın istenilen siparişte kullanılabilir. Biriken parapuanlar kullanıcı panelinden kontrol edilebilir, ödeme aşamasında indirim olarak kullanılabilir. Siparişteki ürün/ürünler henüz üretime gitmediği taktirde parapuanlar pasif parapuan olarak hesabınızda görünür. Parapuanlar harcanırken isteğe göre bölünemez. Sipariş içerisindeki ürün/ürünlerin iptal edilmesi durumunda ilgili ürün/ürünlerden kazanılan parapuanlar geri alınacaktır. Özel Teklifli ürünlerde parapuan kazanılamaz ve kullanılamaz.

Kazandığım ParaPuanları nerede görebilirim?

Kazandığınız ParaPuanları kullanıcı sayfalarında yer alan “ParaPuanlarım” alanına giriş yaparak görebilirsiniz. ParaPuanlarım alanında, hem aktif kullanabileceğiniz ParaPuanları hem de henüz üretime gitmeyen siparişlerinizden kazanacağınız pasif ParaPuanları görüntüleyebilirsiniz.

ParaPuanları Nasıl ve Nerede Kullanabilirim?

Alışverişinizin ödeme adımına geldiğinizde, kullanılabilir ParaPuanlarınızı bu adımda görebilir ve “ParaPuanı” kullan diyerek ParaPuanlarınızı harcayabilirsiniz. Kullanılabilir ParaPuanlarınız 1 TL ve üzerinde ise ParaPuanı kullanabilirsiniz.

Ekstra ParaPuan İndirimi Nasıl Çalışır?

Siz alışveriş yapmaya devam ettikçe %2 ek ParaPuan kazanmaya da devam edeceksiniz. Tarafınıza yansıtılacak ek indirimi, ödeme ekranında görebileceksiniz. Kampanya sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. Bidolubaskı kampanyada değişiklik yapma ya da sonlandırma hakkını saklı tutar.