81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

PVC Kaplı Kartvizit

PVC Kaplı Kartvizit

 

PVC Kaplı Kartvizit Hakkında

Kartvizit, profesyonel öz geçmişinizin özetidir. İlk karşılaşmalarda, ilişki ağı yaratmada önemli bir araç olan kartvizit, yılların eskitemediği pazarlama araçlarının başında gelir. Gelişen teknoloji birbirinden farklı kartvizit çeşitlerinin kurumsal hayata girmesini sağladı.

Baskı ve grafik tasarım teknolojisinin gelişimi kartvizit tasarımlarını da etkiledi. Yenilikçi, ezber bozan, kalıpların dışına taşan kartvizit tasarımları önem kazandı. Onlarca kartvizit arasında dikkat çekmenin, akılda kalmanın yolu da bu trendi takip etmekten geçiyor. Plastik kartvizit ya da diğer adıyla PVC kaplama kartvizit dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercih ettiği çeşitlerden. Dayanıklılık ve estetik yanıyla öne çıkan plastik kartvizit örnekleri gün geçtikçe artıyor. Kağıt üzerine yapılan pvc kaplama yöntemi ile kartvizitler dış etkilere, neme karşı dirençli olması ile uzun süre saklama avantajı da sunuyor. Plastik kartvizit baskıda kalite ve uygun fiyat önemlidir. Online matbaa profesyonelliği ile hizmet veren Bidolubaski.com, kaliteli hizmete uygun fiyata, kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Yeni nesil matbaa Bidolubaskı.com'da plastik kartvizit baskı siparişini online olarak verebilirsiniz. Plastik kartvizit baskı fiyatları basılacak kartvizit adedine göre değişkenlik gösterir. Plastik kartvizit tasarımına ve kaç adet bastıracağınıza karar verdikten sonra Bidolubaski.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Bidolubaski.com'da ödemelerinizi 6 aya kadar vadelendirebilir, siparişinizi zamanında teslim alabilirsiniz. Bidolubaski.com siparişlerinizi ücretsiz kargo avantajı ile size sunar.

Plastik Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

- Kartvizit işletmenizin temsilcisi gibidir. Bu nedenle plastik kartvizitinizde telefon, adres, elektronik posta adresi, sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgilerinizin yer aldığından emin olun.

- PVC kaplı kartvizit uzun süre kullanılabilir. Plastik kartvizitinizi etkin bir tasarım ile kalıcı hale getirin.

- Plastik kartvizitinizde sizi anlatan bir slogan kullanmanız akılda kalıcılığı artıracaktır.

- Plastik  kartvizit tasarımınızı  Bidolubaski.com’a yükleyip, siparişinizi tamamlayın.

Kaplama
PVC Kaplama
Baskı
4 Renk CMYK
Kesim
Oval Kesim
Ebat
8.6 cm x 5.4 cm
PriceAdetKdv Türü
79 TL+KDV
100 adet18
189 TL+KDV
250 adet18
279 TL+KDV
500 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

7 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü