İç-Dış Mekan Reklam

İç - Dış Mekan Reklam Ürünleri

Hem iç hem de dış mekânlarda yapacağınız reklam ve iletişim çalışmalarında markanızın ve işletmenizin tanıtımına güç katacak onlarca ürünü tek tıkla kapınıza kadar getiriyoruz. Küçük ve büyük ölçekli tüm işletmeler için vazgeçilmez olan iç-dış reklam ürünleri tüm sektörlere yönelik çözümler sunuyor. 

Restaurant ve Cafe'lerin yoğun kullandığı amerikan servis,  oto yıkama hizmeti sunan işletmeler için kağıt oto paspas, mağaza içi tanıtımlar için dönkartlara kadar birçok ürünü kolaylıkla sipariş verebilir ve markanınızın iletişimini her yerden kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Dış Mekan Reklam Ürünleri

İşletme dışında toplu taşıma, cadde ve yaya yollarında yoğun olarak kullanılan dış mekan reklam ürünleri sayesinde potansiyel müşterilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bu tarz iletişimde kullanılan ürünlerin başında Raket-Reklam Pano, Billboard baskı ve brandalar geliyor.

Geniş çaplı iletişim için kullanabileceğiniz dış mekan ürünleri aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmelerin de özel teklif ve tanıtımlarını kolaylıkla işletme önünde gerçekleştirmelerine de olanak sağlıyor. Mağaza önünde konumlanan ayaklı reklam panosu, kaldırım park dubası gibi ürünler sayesinde yaya trafiğinin önemli bir kısmı da mağazaya yönlendirilebiliyor.

İç Mekan Reklam Ürünleri

Özellikle mağazanızı ya da işletmenizi ziyarete gelen potansiyel müşterilere iletişim yapmanızı ve ürün tanıtmanıza olanak sağlayan iç mekan reklam ürünlerini aynı zamanda kampanya dönemlerinde satışlarınızı arttırmak için kullanabilirsiniz. Potansiyel müşterilerin ve müşterilerinizin kolayca görebileceği yerlere konumlandırabileceğiniz iç mekan reklam ürünleri ile satışlarınızı arttırabilir, müşterilerinize yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.