81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Ayaklı Poster Stand Panosu

Ayaklı Poster Stand Panosu

Ayaklı poster standı özellikle etkinliklerde, restoranlarda ve alışveriş merkezi gibi taşınabilir reklam alanlarına ihtiyaç duyulabilecek mekanlarda kullanılan bir üründür. Kolayca taşınabilir olması bu ürünün sağladığı en önemli faydalardan biri olarak düşünülebilir. Bir ürünün veya kampanyanın öne çıkarılmasında sıklıkla kullanılan bu ürün, farklı kampanyalar için defalarca kullanılabilmesiyle de size önemli faydalar sağlar.

Ayaklı poster stand panosu mekanizma ve PVC koruyucusuyla beraber satılır. Bu ürünlerin yanında pano içerisinde kullanılacak olan afişin de baskısı yine ürün beraberinde satın alınabilir. Pano içerisinde kullanılacak olan afişin boyutu ise 60 x 170 cm’dir ve 150 gr. parlak kuşe kağıt üzerine baskı uygulaması yapılır.

Markanızın kampanyaları başta olmak üzere baskıya uygun reklam faaliyetlerinde kullanabileceğiniz ayaklı afiş standını sitemizden online olarak sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.

Ayaklı Afiş Stand Panosu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Afiş tasarımınızın dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz. Böylece potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeker, kampanyanızın başarısını artırırsınız.
  • Tasarımda yer vereceğiniz bilgileri dikkatli seçmelisiniz. İletişim bilgileriniz, internet siteniz ve sosyal medya hesaplarınız gibi bilgileri tasarımınızda kullanabilirsiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle sayfada yer alan hazır 60x170 cm afiş şablonunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Baskı
4 Renk CMYK

Poster olarak tam uyumlu 60x170 cm ebatlarında, 150 gr. Parlak Kuşe kullanılması tavsiye edilir.

PriceAdetKdv Türü
333 TL+KDV
1 adet18
648 TL+KDV
2 adet18
945 TL+KDV
3 adet18
1225 TL+KDV
4 adet18
1488 TL+KDV
5 adet18
2800 TL+KDV
10 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü