81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Kaldırım/Park Dubası

Kaldırım/Park Dubası

Kaldırım / Park Dubası Hakkında

Kaldırım dubası veya bir diğer adıyla park dubası, işletmeler tarafından kaldırım üzerinde veya park yerlerinde reklam amacıyla kullanılır. Kaldırım dubası genellikle kaldırım üzerlerinde yoldan geçen potansiyel müşterileri mağazaya çekmek ya da marka bilinirliği yaratmak amaçlı kullanılır. Park dubası ise park yerini firmaya ve firma müşterilerine ayırmak ve bunun yanında reklam yapmak için kullanılır.

Kaldırım ve park dubası kullanan işletmeler marka bilinirliklerini artırarak satış rakamlarını artırırlar. Kullanım amacına ve kullanım yerine göre 40 x 73 cm veya 50 x 87 cm boyutlarından biri tercih edilebilir. Kaldırım / park dubası ürünü plastik pano üzerine baskılı yapışkanlı folyo uygulaması yapılarak üretilir ve adresinize kadar ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi kaldırım ve park panosu siparişlerinizi de Bidolubaski.com’da en uygun fiyatlar ile verebilirsiniz. Ürünleriniz ise en kısa süre içerisinde üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Kaldırım / Park Dubası Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kaldırım panosu veya park dubası boyutunu seçerken kullanım alanına göre karar vermelisiniz.
  • Siparişlerinizi baskısız ya da baskılı olarak verebilirsiniz.
  • Baskılı kaldırım / park dubası siparişi verirken yapacağınız tasarımın doğru ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz. Bu nedenle de tasarımınızı yaparken, Bidolubaskı hazır kaldırım / park dubası şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Pano Malzeme
Plastik
Afiş Malzeme
80 Mikron Yapışkanlı Folyo
Baskılı Ürün Teslimat
Yapıştırılmış ve Kullanıma Hazır
PriceAdetKdv Türü
99 TL+KDV
1 adet18
195 TL+KDV
2 adet18
285 TL+KDV
3 adet18
360 TL+KDV
4 adet18
425 TL+KDV
5 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü