Tekstil Ürünleri

Baskılı Tekstil Ürünleri

Tekrar kullanıma uygun yapısı sayesinde baskılı tekstil ürünleri marka ve kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Doğada çabuk çözülebilir yapısı ve uzun kullanım süresi ile de çevre dostu olan baskılı tekstil ürünlerinde seçeceğiniz baskı çeşidine göre farklı baskı renkleri ile tek yönlü, çift yönlü baskı yaptırabilirsiniz. Promosyon olarak da yaygın şekilde kullanılan baskılı bez çanta genelde markaların kendi logolarını belirgin şekilde konumlandırmaları sayesinde bilinirlik çalışmalarına da olumlu katkı sağlıyor.

Uygun fiyata yüksek kalitede hazırlanan baskılı tekstil ürünleri müşterilerinizin farklı ihtiyaçlarını çözmesi açısından da oldukça önemli bir promosyon aracıdır. Bu nedenle siparişinizi oluşturmadan seçeceğiniz ürünün kullanım alanlarını ve biçimini de göz önünde bulundurmanız gereklidir. Örneğin alacağınız ham bez çanta ürününün gündelik hayatta alışveriş ve benzeri alanlarda kullanılmasını istiyorsanız A4 veya daha üst boyutlarda olması faydalı olacaktır. 
 

Baskılı Tekstil Ürünleri Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Logonuzun görünürlüğü açısından diğer baskılı ürünlere göre bir miktar büyük olması ve sade bir tasarıma sahip olması başarı şansını arttıracaktır.
  • Boyut, baskı yönü ve rengi seçimlerinde özellikle ürünün hangi amaçla kullanılacağınız göz önünde bulundurmaya dikkat edilmeli.
  • Tasarımlarınızı hazırlarken ürün sayfasında bulunan ürün şablonlarını kullanmaya dikkat edin, bu sayede daha başarılı sonuç alabilirsiniz.