Restoran / Cafe Ürünleri

Restoran / Cafe Baskı Ürünleri

Restoran ve cafeler baskı ihtiyacı oldukça fazla olan işletmelerdir. Bu nedenle de restoran ve cafelerde baskı fiyatları, işletme maliyetleri içerisinde oldukça büyük bir yer tutar. Diğer taraftan ise yiyecek - içecek sektöründeki firmaların en büyük kaygılarından biri maliyetlerini olabildiğince düşük seviyelerde tutmaktır. Peki, bu kadar çok baskı ihtiyacı varken maliyetler nasıl olacak da düşük seviyelerde tutulacak?

Restoran baskı ihtiyaçları için maliyetleri düşürmenin yolu online matbaa Bidolubaskı'dan geçiyor. Bidolubaskı, restoranların ihtiyaç duydukları tüm baskı ürünlerini tek bir noktadanücretsiz kargo ve 6 taksit avantajları ile alabilecekleri Türkiye’nin en büyük online matbaasıdır. Bidolubaskı Türkiye’nin her noktasından online olarak sipariş aldığı ve organize matbaa ile uygun fiyatlı baskı yapabildiği için, geleneksel matbaalara kıyasla çok daha iyi bir hizmet ve uygun fiyat sunar.

Birçok restoran ve cafe baskı işleri için farklı matbaalarla çalışıyor, bu da işletmeler için ekstra operasyon yükü ve yeni maliyetler doğuruyor. Restoranlar matbaa tercihlerini yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tek bir matbaadan bulamadıkları için pek çok farklı matbaa ile aynı anda çalışma yoluna gidiyorlar. Örneğin, amerikan servis ürününü bir matbaada uygun fiyatlı olarak bulabilirken, baskılı stick şeker ürününü aynı matbaada uygun fiyatlara bulamıyor ya da aynı matbaa o ürünü hiç basmıyor. Bu durum da yeni maliyetlere ve operasyonel yüklere sebep oluyor.

İşte restoranların matbaaya dair tüm bu problemleri online matbaa Bidolubaskı ile tarih oldu. Bidolubaskı ile ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan ve uygun fiyatlarla verebilirsiniz. Menü’den Afiş’e, El İlanı’ndan Etiket’e, Amerikan Servis Baskı’dan Magnet’e, Bardak Altlığı’ndan Baskılı Gıda Dolum Ürünleri’ne kadar birçok çeşit baskı ürünü uygun fiyatlarla Bidolubaskı’da!

Restoran ve Cafe Baskı Ürünlerinin Faydaları

Türkiye’de her sene on binlerce cafe ve restoran maliyetlerini kontrol edemediği ve doğru pazarlama yapamadığı için kapanmak zorunda kalıyor. Rekabetin oldukça yüksek olduğu bu sektörde ekonomik dengeleri doğru yönetmek ve işletmenin ismini insanların aklına en doğru şekilde kazımak hayatta kalmak için oldukça önemli.

Baskı ürünleri işletmelerin daha kurumsal görünmesinde ve müşteriler gözünde iyi bir noktaya gelmesinde oldukça önemlidir. Bir restoran veya cafede logosuz şeker kullanmak ve logolu şeker kullanmak arasında ciddi bir imaj farkı vardır ve bu fark işletmenin gelirlerinde oldukça önemli bir rol oynar. Baskı ürünlerinin restoran ve cafelere sağladığı bir diğer fayda ise baskı ihtiyaçlarının en kısa sürede adrese teslim edilmesidir. Restoran ve cafeler için baskı ürünlerinin bitmesi ortaya birçok problem çıkarabilir. Özellikle de baskı ihtiyaçlarında geleneksel matbaalar ile çalışan işletmeler siparişlerin ne kadar uzun sürede basıldığını ve bundan kaynaklı ne gibi sıkıntılar yaşandığını çok iyi bilirler. Ancak, Bidolubaskı ile baskı işleriniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz olarak kargolanır.

Online matbaa Bidolubaskı ile restoran ve cafeler için sipariş vermek ise oldukça kolaydır. Dilediğiniz ürünlerin siparişini internet üzerinden oluşturur, tasarımınızı yükler, ardından da ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Restoran ve cafeler için baskı ürünlerine tek bir noktadan ve uygun fiyatlar ile ulaşmak işte bu kadar kolay!