81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bloknot

 

Tutkallı Bloknot Hakkında

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun hala çevremizde bloknot kullanan o kadar çok insan görüyoruz ki bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de taşınma konusundaki rahatlığı ile Tutkallı Bloknotun müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler. Bu da firmanıza standart reklam yöntemlerinden daha fazla avantaj sağlar. Ofis içi kullanımlarda ise müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Bloknot gibi promosyon ürünleri markanızın sürekli olarak müşterilerinizin sürekli olarak sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bu da birçok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir.

Bidolubaskı’nın online matbaa ayrıcalıkları ile en kaliteli Tutkallı Bloknotlarınızı bastırabilir. Bu kalite ile de bu promosyon kampanyanızdan en yüksek dönüşleri alabilirsiniz.

Tutkallı Bloknot Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tutkallı Bloknot baskılarında A4 (21x29.7cm) ve A5 (14.8x21cm) olmak üzere iki boyut kullanır. Hangi boyuta seçeceğiniz konusunda müşterilerinizin kullanım alanlarını dikkate almanızda fayda var. Yine de tavsiyemiz A4 ve A5 baskıyı da yaptırarak seçimi müşterinize bırakmanız.
  • Tasarımınızın şık ve sade olması müşterilerinizin bloknotlarınızı yanlarında taşımaları için onları teşvik edecektir.
  • Bloknot tasarımınız içerisinde potansiyel müşterilerin size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine de yer vermeyi unutmayın.
  • Tasarımınızı doğru ölçülerle yapmaya özen gösterin. Bunun için Bidolubaskı hazır bloknot şablonlarını kullanabilirsiniz.
Kağıt:
1.Hamur 80 gr.
Baskı
Tek Yüz 4 Renk CMYK
Laminasyon:
Yok
Alt Taşıyıcı Kağıt:
350 gr. Exprint
Alt Taşıyıcı Baskı:
Baskısız
Yapıştırıcı:
Tutkallı
PriceAdetKdv Türü
112 TL+KDV
20 adet18
140 TL+KDV
40 adet18
230 TL+KDV
100 adet18
368 TL+KDV
200 adet18
626 TL+KDV
400 adet18
1103 TL+KDV
800 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü