450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kağıt Oto Paspas

Kağıt Baskılı Oto Paspas

Kağıt Oto Paspas Hakkında

Otomobil yıkama ve bakım alanında faaliyet gösteren işletmeler, servis kalitelerini arttırmak için müşterilerine pek çok ek fayda sunuyorlar. Kusursuz bir oto temizlik hizmetinin tamamlayıcı unsuru olan kağıt oto paspas ve otomobil kokuları da, bu ek servislerin başında geliyor. Son derece uygun fiyatlı bir ürün olmasının yanında, oto yıkama ve bakım servislerindeki müşteri memnuniyetine ciddi katkılar sağlayan kağıt oto paspaslar; bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin olmazsa olmaz baskı ihtiyaçlarından birini oluşturuyor. Kuşe kağıt paspas, kalın kraft paspas, deri kağıt, tela bezi ve karton kağıt gibi pek çok farklı malzeme seçeneği kullanılarak üretilen kraft kağıt oto paspaslar her ihtiyaca ve bütçeye cevap veren bir tamamlayıcı ürün.  Bidolubaskı'dan bastıracağınız kraft kağıt oto paspas baskı fiyatları istediğiniz adede göre değişiklik göstermektedir

Kağıt Oto Paspas Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Kağıt oto paspas siparişinizi vermeden önce, baskının yapılacağı malzemenin türünü belirleyin. Bütçenize ve müşteri profilinizin eğilimlerine göre seçeceğiniz malzemelerle bastıracağınız kaliteli oto paspaslar ile müşteri memnuniyeti çıtanızı daha yükseğe taşıyabilirsiniz.

  • Kağıt oto paspas bastırmadan önce tasarım konusuna biraz kafa yormakta fayda var. Paspaslar, her ne kadar otomobillerde ayak konulan zeminde duruyor olsa da; paspaslarınızda dikkat çekici / merak uyandırıcı bir tasarım kullandığınızda, daha estetik ve nitelikli bir görünüm sağlamış olursunuz.

  • Kağıt oto paspas bastırmadan önce, paspaslarınızın boyutunu seçmeyi unutmayın.

  • Kağıt oto paspaslarınızı Türkiye’nin en iyi online matbaası Bidolubaski.com’un sunduğu ücretsiz kargo, iade garantisi, vade farksız 6 taksit gibi avantajlarla bastırabilir; ürünlerinizi, günlerce beklemeden kısa sürede teslim alabilirsiniz.

  • Kağıt oto paspaslarınızın üzerine basılmasını istediğiniz görsel tasarım / logo vb. materyalleri -yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat ederek- Bidolubaski.com’un istediği formatta siteye yüklemeniz yeterli!

  • Kağıt oto paspas ürünlerinde kullanılan kraft kağıt kahverengi olduğu için tasarımınızdaki renkler çok daha koyu, beyaz renklerin ise kahve rengi olarak basılacağını unutmamalısınız. 

Baskı
Tek Yüz Baskı
Selefon
Yok

Kraft kağıt kahverengi olduğu için, tasarımdaki renkler baskıda daha koyu, beyaz renkler kahverengi gözükmektedir.

PriceAdet
124 TL+KDV
1000 adet
209 TL+KDV
2000 adet
429 TL+KDV
5000 adet
779 TL+KDV
10000 adet
1524 TL+KDV
20000 adet
2267 TL+KDV
30000 adet
3014 TL+KDV
40000 adet
3759 TL+KDV
50000 adet
7484 TL+KDV
100000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü