450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kapı Askısı Broşür

Kapı Askısı Broşür Baskı

Kapı Askısı Broşür Hakkında

Tek bir broşür ile markanızla ilgili her şeyi anlatabilirsiniz. Marka imajınız, promosyonlarınız, pazarlama çalışmalarınız ve reklam faaliyetleriniz için broşür baskı, eskimeyen bir gelenektir. Yıllar önce de oldukça popüler olan broşürler, günümüzde bu özelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Her ne kadar dijital çağa geçmiş olsak da broşürlerin etkisi ve yayılması, ilk günkü kadar hızlı ve olumlu. Broşürlerinizin daha farklı ve akılda kalıcı olmasını istiyorsanız, farklı boyutlarda tercih edebileceğiniz kapı askısı broşürlerini seçebilirsiniz. Daha çok dikkat çekmenizi ve akılda kalmanızı sağlayacak kapı askısı broşürler, Bidolubaski.com üzerinden sipariş verebileceğiniz, el ilanı çeşitlerinden biri. İnsanların kapılarına asacağınız kapı askısı broşürlerinin görülmeme gibi bir riskleri de bulunmuyor.

Organize matbaa kalitesinde baskı yapan Bidolubaski.com, geleneksel matbaa anlayışı ve yepyeni teknolojileri bir araya getirerek broşür ve el ilanı ihtiyaçlarınızı gideriyor. Bidolubaski.com’un profesyonel ekibi, siz siparişinizi verdiğiniz an çalışmalara başlıyor ve kapı askısı broşürleriniz en az 5 iş gününde adresinize teslim ediliyor. “Yeni nesil matbaacılık” sloganı ile çalışmalarını sürdüren Bidolubaski.com, hem hızlı hem de ekonomik bir online matbaa tercihi.

Kapı askısı broşüründe bulunacak bilgileri ve görselleri tasarlayıp, uygun boyutlara getirdikten sonra, tasarımlarınızı sisteme yüklemeniz gerekiyor. Hemen ardından belirtilen koşullarda hazırladığınız kapı askısı broşürleriniz profesyonel Bidolubaski.com ekibi tarafından hazırlanmaya başlıyor.

Kapı Askısı Broşür Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Tüm bilgilerin doğru ve net bir şekilde belirtildiğinden emin olmalısınız. Eksik bilgiler anlaşılmamanıza neden olabilir.
  • Boyut tercihini en kullanışlı ve en rahat sığabileceğiniz şekilde seçin. Aksi halde, çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır.
  • Broşürünüze yazdığınız bilgilerde, müşteriye doğrudan hitabet her zaman daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Vurgulu bir dil, ilandan beklentilerinizi karşılayacaktır.

 

Ebat
21x16 cm
Baskılı
Baskılı 4 Renk CMYK
Kırım
Tek Kırım
Baskı Tarafı
Ön-Arka
PriceAdet
199 TL+KDV
1.000 adet
224 TL+KDV
2.000 adet
289 TL+KDV
4.000 adet
363 TL+KDV
6.000 adet
446 TL+KDV
8.000 adet
495 TL+KDV
10.000 adet
Üretim Süresi Taksit
4 İş Günü Vade Farksız 6 Taksit

pix