81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Baskılı Stick Şeker

Baskılı Stick Şeker

Baskılı Stick Şeker Hakkında

Çay veya kahve servisi yapılan her yerde ihtiyaç duyulan toz şeker, kafe, restoran ve büfelerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık gıdalar arasındadır. Buna bağlı olarak, stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızla tüketilmesiyle doğru orantılı olarak yüksek miktarlarda alım ihtiyacı doğurur.

Restoran ve kafelerde masalara konulan toz şeker paketleri müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme kolaylığı sağlar ve böylece çalışanlar meşgul edilmemiş olur. Özellikle self servis yapan yerlerde yoğunlukla tercih edilen ambalaj şeker, kullan-at özelliğiyle oldukça pratiktir. Çay veya kahve gibi sıcak içeceklerini alan müşteriler, şekerlerini de kendileri alırlar.

Bidolubaski.com, organize matbaa profesyonelliğiyle üretilen toz şeker paketleri için geniş bir paketleme seçeneği sunar. 4 farklı ebatlarda sipariş verilebilen şekerlerde 5x5, 10x1.6, 6x5 veya 8x5 cm olarak farklı boyutlar vardır. Bununla beraber 4gr ya da 2 gr olarak farklı gramaj seçeneklerinden birini de tercih edebilirsiniz. Stick şeker dış kağıtlarında de 2 farklı alternatif bulunmaktadır. Oluşturacağınız baskılı şeker siparişlerinizde sülfit veya kuşe kağıdına sahip şekerlerden birini seçebilirsiniz. Gramaj olarak Boyut ve kağıt seçiminizi yaptıktan sonra ise kaç adet sipariş etmek istediğinizi bildirmeniz gerekli. 10.000 adet ve daha fazla  sipariş oluşturma imkanı sunan bidolubaski.com, sipariş sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda online destek hattı ile de yanınızdadır.

Bidolubaski.com, verdiği online matbaa hizmetleri, aynı zamanda stick esmer şeker baskılarını da kapsamaktadır. Günümüzde beyaz şeker yerine sıklıkla tercih edilen esmer şekerin tüketim oranı oldukça fazladır. Bidolubaski.com’da ambalajlı esmer şekerlerin dış kağıtları ise, esmerliğine vurgu yapacak şekilde kraft kağıt ile hazırlanmaktadır. Bidolubaski.com’dan firmanızın ihtiyaçlarına yönelik siparişinizi oluşturun, en kısa sürede kapınıza kadar gelsin.

Baskı
1 Renk ve 2 Renk
Baskı Yönü
Ön-Arka Baskılı
Kalite Onayı
ISO 9001:2008
PriceAdetKdv Türü
740 TL+KDV
10.000 adet8
1258 TL+KDV
20.000 adet8
1665 TL+KDV
30.000 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?