81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kartpostal Baskı

Kartpostal Baskı

Kartpostal Hakkında

Kartpostal ve mektup öncelerin özel günlerinde sıklıkla kullanılan ve pek çok kişinin aşina olduğu iletişim araçlarıdır. Özellikle özel günlerde insanların birbirlerine iyi dileklerini iletmek veya özel günleri için davetiye yollamaları için kartpostallar ve mektuplar kullanılırdı. Ancak günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber bu kutlamalar artık online mecralar üzerinden yapılmaya başlandı. Tüm bu gelişmeler beraberin özelleştirilmiş kartpostal baskı ihtiyacını arttırdı.

Kartpostal hala insanlara hediye etmek ya da bir etkinliği duyurmak için çok tarz ve tercih edilen bir iletişim aracı. Özellikle markalar kartpostal baskı kullanarak rakipleri karşısında ciddi avantajlar elde edebiliyorlar. Logolu kartpostal baskı yaptıran firmalar bu kartpostalları hem çalışanları hem müşterileri hem de iş ortakları ile olan iletişimlerinde sıklıkla kullanıyorlar. Firmaların yanı sıra birçok kişi de kartpostalları doğum günü kartı, tebrik kartı, yeni yıl kartı olarak kullanıyor. Son zamanlarda insanları sıklıkla tercih ettiği ve moda haline dönüşen bir diğer kullanım şekli ise, düğün sahiplerinin, katılımcılara hediye, anı olarak kartpostal hediye etmesi. Özellikle de düğün çiftine özel hazırlanarak baskısı yapılmış bu kartpostallar insanlara kalıcı hatıralar bırakmak için bire bir.

 Bidolubaski.com, tasarımını kendinizin hazırladığı o çok özel kartpostalların baskısını sizin için hem uygun fiyatlarla hem de kaliteli bir şekilde yapıyor ve adresinize ücretsiz kargo ile gönderiyor. 10x15 cm 300 gr. kuşe kâğıda yapılan kartpostal baskıların ön ve arka yüzüne de istediğiniz şekilde baskı yapılabiliyor. Kartpostal baskı tasarımlarınızı siteye yükleyip, online siparişi kolaylıkla verdikten sonra tek yapmanız gereken Bidolubaskı tarafından size ücretsiz teslim edilen kartpostallarınızın içerisine güzel bir not yazıp sevdiklerinize göndermek oluyor.

Kartpostal Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kartpostal siparişinizi oluştururken doğru adet seçimini yaptığınıza emin olun.
  • Kartpostal baskı ve gönderim sürelerini dikkate alarak sipariş verin.
  • Kartpostal tasarımınızın doğru boyutlarda hazırlandığına emin olun. Bu konuda size yardımcı olması açısından Bidolubaskı Hazır Kartpostal Şablonu’nu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Ebat
10x15 cm
Kağıt
350 gr. Kuşe
Baskı
Çift Yön Baskı
Selefon
Selefonsuz
PriceAdetKdv Türü
29 TL+KDV
50 adet18
54 TL+KDV
100 adet18
119 TL+KDV
250 adet18
209 TL+KDV
500 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Kartpostal Baskı Şablonları