81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kare Kartvizit

Kare Kartvizit Hakkında

Kare kartvizit sunduğu geniş tasarım alanı ve farklı yapısı ile dikkat çeker. Kartvizit kurumsal kimlik ve ağ yaratma konusunda olmazsa olmaz araçlarından. Profesyonel hayatın vazgeçilmezi olan kartvizitler gelişen baskı ve tasarım teknolojileri sayesinde birbirinden farklı şekilde tasarlanabilir hale geldi. Fark yaratmak isteyen kurum ve bireyler klasik kartvizitin bir adım ötesi olan kartvizit modellerini tercih ediyor. Kare kartvizit de sunduğu geniş tasarım alanı ve farklı yapısı nedeniyle en çok tercih edilen alternatifler arasında. Kare kartvizit farklı şekli ile diğer kesimlerin arasında hızla fark edilir. Kare kartvizitin geniş tasarım alanı bilgilerinizin ilk bakışta görülmesini sağlar. Kare kartvizitin tek bir yönünde firma logonuza, kişisel bilgilerinize, iletişim bilgilerinize, sosyal medya hesaplarınıza rahatlıkla yer verebilir, dilerseniz fotoğraf kullanabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde kare kartvizit siparişi vermeniz de kolaydır. Online matbaa Bidolubaskı işinizi kolaylaştırmak için hazır kare kartvizit tasarım şablonlarını kullanımınıza sunar. Kare kartvizit fiyatları ise tercih ettiğiniz kağıt kalitesi, baskı yönü ve adedine göre değişkenlik gösterir.

Kare kartvizit siparişinizi online sipariş kolaylığı, kredi kartına 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajı ile kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Kare kartvizit siparişi vermeden önce nelere dikkat edilmeli?

- Kare kartvizit siparişinizi vermeden önce tasarımınızı mutlaka kontrol edin. Yazım veya bilgi hatalarının olmadığından emin olun.

- Sipariş oluştururken doğru malzemeyi ve doğru baskı sayısı seçip seçmediğinizi kontrol edin.

- Kare kartvizit sizin kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Tasarımda logonuz ve firma bilgilerinize yer verdiğinizden emin olun.

- İletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olup olmadığını kontrol edin. Sosyal medya hesaplarının kare kartvizitte yer almasını sağlayın.

Ebat:
5.2 cm x 5.2 cm
Kesim:
Düz Kesim
Renk:
4 Renk CMYK
PriceAdetKdv Türü
30 TL+KDV
500 adet18
40 TL+KDV
1.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü