81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Islak Mendil

Logo Baskılı Islak Mendil

Islak Mendil Hakkında

Promosyon ürünlerinin etkileri küçük gibi gözükse de, firmanızın tanıtımı için oldukça önemli bir yer teşkil ederler. Özellikle restoran, büfe ve otobüs firmalarının hizmet alanlarında sıklıkla başvurduğu bir promosyon ürünü olan ıslak mendil, müşterilerle uzun süreli bir iletişim kurulmasına imkan sağlar.

Baskılı ıslak mendil, müşterilerinizin sadece sizden hizmet aldıkları sırada faydalandıkları ürünler değildir. Sonrasında, günlük hayata devam ederken de kullanılabilen bir ürün olması sebebiyle, kurumunuzla uzun süreli ilişki kurulmasına yardımcı olur. Kolaylıkla paylaşılan ve elden ele gezme özelliği de eklenince, potansiyel müşterilerinize de ulaşma ve yeni kişilerle temas kurma imkanı tanır.

Online matbaa hizmeti sunan bidolubaski.com, firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm promosyon ürünlerinde organize matbaa kalitesiyle sizlere yardımcı olur. Site üzerinden tasarımınızı iletip, ürün özelliklerini seçtikten sonra bir tıkla siparişinizi oluşturursunuz. Logolu ıslak mendil baskılarınızda oluşturacağınız siparişlerde, farklı ebat seçeneklerinden kurumunuza en uygun olanını seçebilirsiniz. Baskılı ve baskısız olarak iki farklı türde de oluşturabileceğiniz siparişlerinizde, kuşe veya metalize tripleks olarak iki farklı dış kağıt türünden birini de seçme imkanına sahipsiniz. Online ıslak mendil siparişinizi hemen verin, bidolubaski.com’un kaliteli ve hızlı hizmetinden faydalanın.

NOT: Islak mendil ürünü alkol içermemektedir.

Islak Mendil Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  • Islak mendil baskılarınızda firma logonuza mutlaka yer verin.
  • Baskılı tasarım yapmanız durumunda, firma logonuzla birlikte temel iletişim bilgilerinizi de kağıt tasarımınıza ekleyin. Böylelikle potansiyel müşterilerinize sizinle irtibata geçme imkanı tanımış olursunuz.
  • Baskıda yer alacak olan iletişim bilgileriniz arasında web sitenizin adresini de ekleyin. Online iletişim için bir fırsat yaratmış olacaksınız.
  • Baskılı tasarımlarda kullanacağınız renklerin, kurumsal kimliğinize uygun çizgilerde ilerlediğinden emin olun.
  • Islak mendillerin kağıt tasarımı konusunda fikre ihtiyaç duyuyorsanız, örnek tasarımları ve rakip firmalarınızın tasarımlarını inceleyebilirsiniz.
Baskı
Fotoğraf Baskı- 4 Renk CMYK
PriceAdetKdv Türü
470 TL+KDV
500 adet18
641 TL+KDV
1000 adet18
703 TL+KDV
2500 adet18
812 TL+KDV
5000 adet18
1112 TL+KDV
10000 adet18
1482 TL+KDV
20000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

7 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü