450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kupon Baskı

Benzer Ürünler

Kupon Baskı Hakkında

İndirim kuponu veya hediye çeki basit ancak tanıtım ve marka bilinirliğini artıran en önemli pazarlama ürünlerindendir.

Ürününüz veya mağazanız ne kadar iyi olursa olsun eğer tanıtım ve müşteri sadakati yaratmak için çaba sarf etmiyorsanız kazanabileceklerinizin çok azıyla yetinmeyi göze alıyorsunuz demektir. Kupon baskı özellikle perakende sektöründe yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterileri korumak için etkili yollardan biridir.

İndirim kuponu hem müşteri hem de satıcı açısından avantaj sunar. İndirim kuponu yeni müşterilerin mağazanızı ziyaret etmesini sağlar. İndirim kuponu veya hediye çeki sayesinde daha fazla müşteri ile temas edersiniz. Devamlı müşterilerinize belirli dönemler veya alışveriş miktarı sonrası sunacağınız hediye çekleri müşteri sadakatini artırır. İndirim kuponu ya da hediye çeki hem müşterilerinizin hem de satışlarınızın artmasını sağlar.

Hediye çeki ve indirim kuponu kullanım alanı hayli geniş olan pazarlama ürünlerindendir. İndirim kuponunu mağaza açılışlarında, dönemlik kampanyalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca Ramazan Ayı gibi özel dönemlerde de indirim kuponu dağıtabilir veya hediye çeki satışa sunabilirsiniz. Süreli yayınınızı veya periyodik hizmetlerinizi belirli bir süre satın alma teminatı veren müşterilerinize bir jest olarak, indirim kuponu veya hediye çeki armağan edebilirsiniz.

İndirim kuponu veya hediye çeki, düşük maliyetine karşın doğru kullanıldığında etkili olan pazarlama ürünlerindendir. Kupon baskı fiyatları, bastırmak istediğiniz ebat, baskı malzemesi, baskı yönü ve sayısına göre değişir. Online matbaa Bidolubaskı.com’da kupon baskıları uygun fiyata kolayca bastırabilirsiniz. Kupon tasarım şablonlarını ürün sayfasında indirebilir, gerekli düzenlemeleri yaptırdıktan sonra yine site üzerinden baskıya yollayabilirsiniz. Yeni nesil matbaa Bidolubaskı’da siparişlerinizi ücretsiz kargo ve kredi kartına 6 taksit avantajı ile bilgisayarınızın başından kalkmadan verebilirsiniz.

Kupon baskı siparişi vermeden önce nelere dikkat etmeli?

- Kupon tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.

- İndirim kuponu ile de kurumsal kimlik çalışması yaparsınız. Firma logonuza, iletişim bilgilerinize kupon üzerinde yer ayırın.

- Ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olduğundan ve taşma payı verildiğinden emin olun.  

Renk:
4 renk (CMYK)
Kesim:
Düz Kesim
PriceAdet
49 TL+KDV
1.000 adet
74 TL+KDV
2.000 adet
119 TL+KDV
5.000 adet
209 TL+KDV
10.000 adet
334 TL+KDV
20.000 adet
444 TL+KDV
30.000 adet
524 TL+KDV
40.000 adet
599 TL+KDV
50.000 adet
1099 TL+KDV
100.000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü