81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Anket Formu Baskı

Müşteri Anket Formu Baskı

 

Anket Formu Baskı Hakkında

Anket formu firmaların genellikle müşteri ve çalışan görüşlerini toplamak için kullandıkları bir baskı ürünüdür. Anket formu firmaların kendilerini geliştirmeleri için gereken verinin toplanmasını sağlar. Müşteri ve çalışanlarının görüşlerini anket formu ile öğrenen firmalar çok daha doğru hamleler yaparak çok daha hızlı büyürler. 

Anket formu baskı kalitesi insanların anketinizi doldurma motivasyonlarında önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle kuşe kağıda basılmış anket fomlarının ciddiyetle doldurulma oranları daha yüksektir. Bu sebeple birçok kurumsal marka anket formunu kuşe kağıda bastırıyor.  

Bidolubaskı'da anket formu baskılarınızı kuşe kağıda ve uygun fiyatlarla hızlıca yaptırabilirsiniz. Online sipariş verme kolaylığının yanında ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit gibi avantajlarıyla da Bidolubaskı tam size göre. 

Anket Formu Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler 

  • Anket sorularınızın sayısını olabildiğince az ve net tutmalısınız. Böylece doldurulma oranları artacak ve daha doğru sonuçlara ulaşmış olacaksınız. 
  • Yazı biçimlerini ve boyutlarını okunaklı olacak şekilde seçmeye özen göstermelisiniz. 
  • Tasarımınızda firmanızın iletişim bilgilerine yer vermeyi de ihmal etmemelisiniz. 
  • Tasarımınızı uygun ölçülerde yaptığınıza emin olunuz. Bu nedenle Bidolubaskı ücretsiz hazır anket formu şablonlarını kullanabilirsiniz. 
Renk
CMYK
PriceAdetKdv Türü
87,50 TL+KDV
1000 adet18
92,50 TL+KDV
2000 adet18
148,75 TL+KDV
5000 adet18
248,75 TL+KDV
10000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü