Termoslar / Mataralar

Baskılı Termos ve Mataralar

Firmaların bilinirliklerini artırmak ve kurumsal imajlarını iyileştirmek için sıklıkla tercih ettikleri baskılı termos ve matara ürünleri uygun fiyatlarla Bidolubaskı'da! Otomatik Kapaklı, Filtreli ve Kulplu Çelik Termoslar firmanız için tercih edebileceğiniz baskı ürünlerinden sadece bazıları. Üzerine firma logosu veya yaratıcı tasarımlar yapılarak kullanılabilecek olan baskılı termos ve mataralar için Lazer ile UV olmak üzere iki baskı seçeneği sunulmaktadır. Bu baskı ürünleri ile firmanızı herkese duyurabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Baskılı termos ürünlerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerinizi her mevsim yanınızda pratik ve rahatça taşıyabilmenizi sağlar. 

Promosyon termos/matara ürünleri diğer promosyon ürünlerinden farklı olarak günlük hayat içerisinde sürekli kullanılır. Bu da markanızın daha fazla göz önünde olarak daha fazla kişiye ulaşabilmesi anlamına gelir. Siz de markanızı öne çıkarmak için size en uygun baskı ürününü Türkiye'nin en büyük online matbaası Bidolubaskı'dan uygun fiyat ve 6 taksit gibi avantajlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleriniz ise en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.