Magnet Çeşitleri

Magnet Baskı Çeşitleri Hakkında

Magnet, özellikle perakende, yiyecek ve içecek sektörlerinde iş yapan firmaların sıklıkla tercih ettiği bir promosyon ürünüdür. Sürekli olarak müşterileri ile temas halinde kalmak ve markasını sürekli göz önünde tutmak isteyen firmalar magnet baskının gücünü kullanırlar.

Magnet çeşitleri firmanın sektörüne, ihtiyacına ve isteğine göre değişiklik gösterir. Standart magnet baskı, lensli magnet, takvimli magnet, dereceli magnet, bloknotlu magnet ve takvim yapraklı magnet sayısız magnet türünden sadece bazılarıdır. Her magnet çeşidi işletmelere farklı açılardan, farklı faydalar sağlar. Örneğin, takvimli magnet müşterilere bir işlevsellik sunduğundan ötürü daha kalıcı ve göz önünde olur. Bu da magnet baskının başarısını artırır.

Magnet Baskı

Magnet baskı ürünü standart olarak akla gelen ilk magnet ürünüdür. Genellikle müşterileri sipariş vermeye veya işletmeyi ziyaret etmeye yönlendirmek amacıyla kullanılır. Örneğin, restoranlar eve siparişlerde müşterilerine magnet götürerek, müşterilerin gözü önünde olmaya, bu sayede de siparişlerini artırmaya çalışırlar.

Takvimli Magnet

Takvimli magnetin sağladığı en önemli fayda müşteriye sizin iletişim bilgilerini sunmanın yanında onlara işe yarar başka bir bilgi daha sunuyor olmasıdır. Standart magnet ürünleri genellikle bir ihtiyaç doğrultusunda sizi öne çıkararak satış yaratır. Ancak, takvimli magnet ürünü müşterilerin farklı bir ihtiyacına cevap verirken size satış imkanı verebilir.

Bloknotlu Magnet

Bloknotlu magnet müşterilerin çok önemli bir ihtiyacına cevap verir: not alacak kağıt bulmak. İnsanların evde not alacak kağıt bulmakta çoğu zaman sıkıntılar yaşadığını biliriz. İşte tam da bu noktada o ihtiyacı karşılayarak, firmanız ve müşteriniz arasında bir bağ kurarak ve kendinizi müşterinize hatırlatarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Magnet Siparişinizi Neden Bidolubaski.com’dan Vermelisiniz?

Türkiye’nin en büyük online matbaası olan Bidolubaski.com, size tüm baskı ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat garantisi verir. Bidolubaski.com’da siparişlerinizi fiziksel olarak bir yere gitmek zorunda olmadan internet üzerinden kolayca verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası ürününüz en kaliteli şekilde basılarak kapınıza kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Bidolubaski.com ile hem en uygun fiyat için matbaa matbaa gezmek zorunda kalmaz hem de kaliteli baskıya kolayca ulaşmış olursunuz. Siz de eşsiz sipariş sürecimizi deneyimlemek isterseniz tüm baskı ürünü siparişlerinizi sitemizden kolayca verebilirsiniz.

Magnet Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Magnet çeşitlerinden hangisini seçeceğinize karar verirken ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanlarını çok iyi analiz ederek sipariş vermelisiniz.
  • Magnet tasarımınızı yaparken marka logosu, adres ve telefon bilgisi ve varsa internet site bilginize mutlaka yer vermelisiniz.
  • Magnet tasarımı yaparken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu nedenle de Bidolubaskı ücretsiz magnet şablonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.