450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kitap Ayracı

Kitap Ayracı Baskı

Kitap Ayracı Hakkında

Bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ne kadar yaygınlaşırsa yaygınlaşsın kitap okumayı seven bir kitlenin varlığı her daim kendini koruyor. Bu nedenle günümüzde birçok firma müşterilerine promosyon/hediye olarak kitap ayracı veriyor. Çünkü kitap ayraçlarının hala insanlarda özel bir yeri var ve böyle bir hediye aldıklarında hediye eden firma ile kurdukları bağlar ister istemez gelişiyor.

Birçok insan artık kitap ayraçlarını nostaljik kategorisinde değerlendiriyor. Aslında bu da insanlara nostaljik bir hediye verme durumunu müşterilerin gözünde çok daha değerli kılıyor. Aynı zamanda kitap ayraçları kullanıcıların sürekli gözleri önünde olacağı için markanız ile müşteriler arasında kurulan bağı daha da kuvvetlendirecektir.

Mat kuşe kâğıt üzerine tek yüz ya da çift yüz olarak basılabilen kitap ayraçlarına Bidolubaskı’nın online matbaa avantajları ile kaliteden ödün vermeden hızlıca ve uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Kitap Ayracı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızın sade ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Birçok insanın kitap ayracı tasarımı yaptığını düşünürsek belki de hedefiniz o koleksiyonlara dahil olabilecek bir tasarım yapmak bile olabilir.
  • Tasarımınızda akılda kalıcı bir slogan ve akılda kalıcı renkler kullanmanızda fayda var.
  • Kitap ayracı tasarım ölçülerini doğru ayarladığınıza emin olun. Bidolubaskı hazır kitap ayracı şablonları bu konuda size yardımcı olacaktır.
Ebat:
5.2x16.8 cm
Kağıt:
350 gr. Mat Kuşe
Laminasyon:
Selefonsuz
Renk
CMYK
PriceAdet
34 TL+KDV
500 adet
39 TL+KDV
1000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
0-2 İş Günü
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü