Karton / Plastik Bardaklar

Karton Bardak ve Şeffaf Plastik Bardaklar Hakkında

Karton ve şeffaf plastik bardaklar, iş yerlerinde, cafelerde, kahve dükkanlarında, fuarlarda ve çeşitli büyük organizasyonlarda çok fazla tercih edilir. Karton/Plastik bardaklar tek kullanımlık olması sebebiyle özellikle kalabalık olan organizasyonlarda kullanımı hijyenik ve pratiktir. 

Logo Baskılı Karton Bardaklarla Marka Bilinirliğinizi Artırın 

Seminer, toplantı, davet gibi organizasyonlarda logonuzun yer aldığı karton bardakları kullanmak  marka bilinirliğini artırmada etkili bir rol oynar. Sıcak ve soğuk içecekleriniz için kullanabileceğiniz karton bardakları, Bidolubaskı’nın sunduğu tamamlayıcı ürünlerle birlikte satın alabilirsiniz. Karton bardak tutacağı ve karton bardak taşıyıcı gibi bardaklarınızla beraber sipariş edebileceğiniz taşımayı kolaylaştırıcı ürünlere de göz atmanızı öneririz. 

Karton bardak alırken üreticisine ve hijyen koşullarına dikkat etmeniz önemlidir. Bidolubaski.com'dan aldığınız ürünler sızdırmaz ve kokusuzdur. Gıdaya temas eden ürünlerde firma bilgisi yazması zorunludur. Bu nedenle üretilen karton bardakların alt-iç kısmında işletme kayıt numarası yer almaktadır. 

Karton/Plastik bardakların ölçülerine seçtiğiniz ürünün sayfasında yer alan “Ürün Hakkında” kısmından ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz karton/plastik bardaklar ile kullanabileceğiniz karton bardak taşıyıcı, karton bardak tutacağı, şeffaf sticker/etiket ve opak sticker/etiket ürünlerine hemen göz atın!

Karton Bardak Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Sipariş vereceğiniz karton bardak özelliklerini (ebat, adet vb.) doğru yazarak teklif istediğinizden emin olun.
- Karton bardak tasarımında kullanacağınız logo  görsellerinin yüksek çözünürlükte olmasına dikkat edin.
-Tasarımınızı siteye yüklerken psd, ai ya da pdf formatında yükleyiniz.