81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Promosyon Frizbi

Promosyon Frizbi

Promosyon Frizbi Baskı Hakkında

Frizbi yaz aylarında düzenlenen açık hava etkinliklerinin en keyifli promosyon ürünlerinden biridir. Özellikle şirket piknikleri, dernek piknikleri, festivaller, konserler gibi pek çok açık hava etkinliğinde insanlar keyifli vakit geçirebilecekleri etkinlikler beklerler. Frizbi ise bu keyifli aktivitelerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Promosyon ürünleri insanlar için bir işlevsellik sağladığında çok daha iyi geri dönüşlere sebep olurlar. Ayrıca, insanlar keyif aldıkları anlarda yanlarında olan somut ve soyut nesnelerle psikolojik olarak bağlantı kurarlar. Yani işin özünde insanlar keyifli vakit geçirdikleri aktivitelerinde sizin markanızı yanlarında görürse sizin markanızla ister istemiz bir yakınlık hissedecektir. Eğer etkinlikleriniz çalışanlarınıza yönelik ise bu durum çalışanlarınızla, eğer müşterilere yönelikse de müşterilerinizle olan ilişkilerinizi kuvvetlendirecektir. Ayrıca promosyon frizbinin potansiyel müşterilerinizle de iyi başlangıç yapmanıza vesile olabileceğini söyleyelim.

Promosyon frizbi ürünü farklı renk seçenekleri ve tek renk baskı imkanı ile üretilir. Siparişinizi ürün sayfamızdan oluşturduktan sonra, ürün üzerine basılacak tasarımı yükleyerek ödemenizi yapmanız yeterlidir. Siparişiniz bize ulaştıktan sonrasında kısa süre içerisinde üretilerek adresinize kadar ücretsiz olarak gönderilir.

Promosyon Frizbi Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta yüklemelisiniz. Bu nedenle sayfada bulunan promosyon frizbi şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Yükleyeceğiniz logonun yüksek çözünürlükte veya vektörel formatta olmasına özen göstermelisiniz. Aksi taktirde baskı kalitesinde düşüklük yaşanabilir.
Ağırlık
88-90 gr
Renk
CMYK veya Pantone
Baskı Türü
Serigraf
Malzeme
Sert Plastik
PriceAdetKdv Türü
468 TL+KDV
100 adet18
1093 TL+KDV
250 adet18
1980 TL+KDV
500 adet18
2800 TL+KDV
1000 adet18
4070 TL+KDV
1500 adet18
5250 TL+KDV
2000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü