81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit Hakkında

Tüm firma ve iletişim bilgilerinizi üzerinde barındıran kartvizitler, kariyerinizin vazgeçilmez ihtiyaçlarının başında gelir. Müşteri ile göz göze gelerek ve iletişim kurarak paylaştığınız kartvizitinizi, şirketinizin karakteristik bir özeti düşünebilirsiniz. Kartvizitler, dijital ortamda paylaşılan bilgilerden çok daha gerçek ve somut oldukları için, akılda kalırlar. Bu nedenle müşterilerinizden geri dönüş alma ihtimaliniz de yükselir. Siz de avantajlı kartvizit fiyatlarımızdan yararlanarak, firmanıza ve karakterinize en uygun kartvizite sahip olabilirsiniz.

Firmanızın detaylara önem verdiğini kanıtlayan kartvizitiniz için fark yaratan bir tasarım ve dinamik bir logo tercihi yaparsanız, kartvizitinizin dikkat çekme ihtimali de yükselir. Organize matbaa kalitesiyle Bidolubaski.com, kartvizitinizle fark yaratmanız için harika tercihler sunuyor. Şeffaf kartvizitler de bu fark yaratan seçeneklerden biri. Şeffaf kartvizitler, tasarımları sayesinde firmanıza fark yaratan, dinamik ve yaratıcı imajını kazandırır.

PVC malzemeleriyle yapılan ve dikkat çeken şeffaf kartvizitler, kalın plastiğe tek taraflı olarak basılır. PVC kartvizitler, aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Kırılma ve yırtılma gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir.

Bidolubaski.com üzerinden online kartvizit siparişi vermek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Baskıya hazır olan tasarımınızı, uygun formata getirdikten sonra Bidolubaski.com’a iletebilirsiniz. Online matbaa hizmeti sayesinde, şeffaf kartvizitiniz dilediğiniz şekilde adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kadrosuyla her zaman yardımcı Bidolubaski.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar.

Kartvizit Nasıl Seçilir?

-Dijital çağda yaşadığımız için, kartvizitinizin dikkat çekici olması gerekir. Bu konuda çekingen davranmamalı, en dinamik ve en özel kartvizite sahip olmayı hedeflemelisiniz.

-En çok tercih edilen, klasik kartvizit modellerinden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Şeffaf kartvizitler gibi farklı tasarımlar akılda kalmanızı sağlar.

-Kartınızı tamamen fark yaratan logo, yazı karakteri, renk değişimleri gibi seçeneklerle oluşturmak yerine, tüm bilgileri doğru bir tasarımla buluşturup, tek bir öğenin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

Ebat:
8.5x5 cm
Malzeme:
500 Mikron Buzlu PVC

Tasarım vektörel olarak gönderilmelidir. Laklı siparişlerinizde lak filminin grafik çalışmasını da tasarımınızla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

PriceAdetKdv Türü
242,50 TL+KDV
500 adet18
471,25 TL+KDV
1.000 adet18
912,50 TL+KDV
2.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü