450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Sadakat Kartı

Sadakat Kartı

Birçok işletmenin hedefi sadık bir müşteri kitlesine sahip olmaktır. Özellikle de rekabetin çok yüksek olduğu yiyecek-içecek sektöründe sadık müşterilere sahip olmak firmalara çok önemli bir avantaj sağlar. Bir müşterinin sadık olarak nitelendirilmesi için arası uzun olmayan periyotlarla mekanınızı ziyaret ediyor ve alışveriş yapıyor olması gerekir.

Müşterilerinizin hem belli periyotlarla gelmesi hem de alışveriş yapmasını sağlamanın en etkili yolu sadakat kartı. Örneğin, kafenize ilk defa gelen bir müşteriye içtiği kahvenin ardından sadakat kartı verir ve 4 kahveyi tamamladığınızda size tatlı hediye edeceğiz derseniz, müşteriye tekrar gelerek alışveriş yapması için iyi bir sebep vermiş olursunuz.

Bu uygulama birçok kafe ve restoran tarafından yıllardır uygulanan ve başarılı bir uygulamadır. Siz de etkilerini merak ediyorsanız, Bidolubaskı ile hemen sipariş verebilir, sadakat kartlarınıza kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Sadakat Kartı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sadakat kartı tasarımı yapılırken gereksiz bilgilere yer verilmemelidir. Tasarımınızda sadece logonuza ve iletişim bilgilerinize yer vermeniz yeterli olacaktır.
  • Tasarımınızı yaparken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olun. Bidolubaskı hazır sadakat kartı şablonları ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Ebat
8.4x5.2 cm
Kesim
Düz Kesim
Renk
4 Renk CMYK
PriceAdet
39 TL+KDV
250 adet
69 TL+KDV
500 adet
124 TL+KDV
1000 adet
198 TL+KDV
2500 adet
354 TL+KDV
5000 adet
469 TL+KDV
10000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü