81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Masaüstü Pleksi

Metal Ayaklı Masaüstü Pleksi

Masaüstü Pleksi Hakkında

Masaüstü pleksi; restoran, açılış, kafe, sergi ve düğün gibi çeşitli mekan ve etkinlikte masa üzerinde içindeki pleksi el ilanı ile istenilen bilginin öne çıkarılması için kullanılan bir tanıtım ürünüdür. Özellikle restoran ve kafelerde kampanyalı ürünlerin öne çıkarılmasında sıklıkla kullanılan pleksi ürünü satışların artmasında oldukça etkili bir ürün olarak bilinir. İnsanlar masaya oturduklarında ilk olarak masanın üzerinde duran bu pleksi içerisindeki kampanyaya bakma eğilimindedirler. Bu eğilim sebebiyle de yönlendirilmek istenilen mesaj/ürün pleksi içerisine yerleştirilir.

Pleksinin en yaygın kullanım yeri olan restoran/kafelerde bu ürün içerisinde tatlı ve dondurma gibi yan ürünler öne çıkarılarak müşteri başına elde edilen kar artırılmaya çalışılır. Bazı işletmeler ise direkt olarak menülerini bu pleksiler içerisine yerleştirerek daha görünür yapma yoluna giderler. Pleksinin diğer bir kullanım alanı olan açılış, sergi ve düğün türü etkinliklerde ise pleksi öne çıkarılmak istenen bilgiler için kullanılır.  Örneğin, düğünlerde masanın hangi aile için rezerve edildiği, sergilerde eser hakkında bilgi gibi kullanım alanları en yaygın kullanım şekilleridir.

Masaüstü pleksi ürünü rüzgardan etkilenmemesi için metal ayak ile satılır. Bu metal ayaklar sayesinde ürünün masada sabit kalması sağlanır. Pleksi ürünü içerisine Pleksi el ilanı koyulabilecek boyutta üretilir. Siz de masaüstü pleksi ürünü siparişinizi sitemizden uygun fiyatlarla verin, ürünleriniz kapınıza kadar ücretsiz kargo imkanı ile gelsin.

Not: Masaüstü pleksi içerisinde kullanılacak olan Masaüstü Pleksi İlanı ürününü de sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Masaüstü Pleksi ürününe baskı dahil değildir. Masaüstü Pleksi İlanı sayfasından kolaylıkla temin edebilirsiniz.

PriceAdetKdv Türü
34,90 TL+KDV
2 adet18
53 TL+KDV
3 adet18
83 TL+KDV
5 adet18
126 TL+KDV
8 adet18
149 TL+KDV
10 adet18
217 TL+KDV
15 adet18
280 TL+KDV
20 adet18
339 TL+KDV
25 adet18
394 TL+KDV
30 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

2 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü