450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Promosyon Kalem

Promosyon kalem siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini ( ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

 

Promosyon Kalem

Teknoloji gelişti, bilgisayarlar artık hem iş hem de özel hayattaki iletişimlerimizi sağlayan en önemli araçların başında gelseler de, iletişimin olmazsa olmazı kalemler hala hayatımızın bir parçası. Evde, ofiste, dışarıda kaleme ihtiyaç duyduğumuz anlar oldukça fazla. Özellikle firmaların reklam amaçlı bastırdığı promosyon kalemlere ofislerde sıklıkla rastlamak mümkün. Kullanımı bu kadar yaygın olan kalem ürünü reklam ve promosyonunu yapmak isteyen firmalar tarafından tercih edilebilecek en iyi ürünlerin başında geliyor. Eşantiyon kalemde denilen promosyon kalemler genellikle firmaların logo, adres ve iletişim bilgilerinin yer alacağı şekilde basılıyor. İlaç firmaları, restoranlar, oteller, kurumsal şirketler, bankalar, turizm acentaları, eğitim ve etkinlik düzenleyen organizasyon şirketleri vb. bir çok farklı sektör için baskılı kalemler güzel ve kullanışlı bir reklam aracı.

Promosyon kalem bastırmak isteyen kişi ya da firmalar Bidolubaski.com'dan online olarak sipariş verebilirler. Sipariş vermek için tasarım dosyasını siteye yüklmek yeterlidir. Promosyon kalem fiyatları istenilen ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir. Site üzerinde teklif kısmından ürün özelliklerini yazarak teklif isteyebilir ve çok kısa sürede teklife dönüş alarak siparişi online olarak tamamlayabilirsiniz. Online matbaa Bidolubaski.com'dan sipariş verdiğiniz ürünleri ücretsiz kargo fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.

Promosyon Baskılı Kalem Bastırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

- İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olunuz.

- Promosyon kalem tasarımınızda mutlaka logo, telefon ve adres bilgilerine yer veriniz. Ayrıca tasarım alanı uygun ise markanızın sloganına da yer verebilirsiniz.

-Tasarımda kullandığınız logonuzu yüksek çözünürlükle kullanmaya özen gösteriniz. Aksi halde baskı kalitesi zayıf olacaktır.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)