81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Hasta Bilgi Formu

Hasta Bilgi Formu Baskı

Hasta Bilgi Formu Baskı Hakkında

Hasta bilgi formu özel hastane, poliklinik ve muayenehanelerde hastaların bilgilerinin alındığı ve dosyalanalarak saklanmasına yarayan baskı ürünleridir. Özellikle kurumsal kimlik oluşturarak bir marka değeri yaratmayı amaçlayan sağlık kurumlarının kullandığı hasta bilgi formu, bir sağlık kuruluşunun olmazsa olmaz baskı ürünlerinden biridir.

Sağlık sektörü rekabetin oldukça yüksek ve marka güvenirliliğinin de önemli olduğu bir alandır. İnsanlar tedavi görmeyi tercih ettikleri sağlık kurumunun marka değerine güvenmek isterler. Baskı ürünleri bu güvenin sağlanmasında oldukça etkilidir. Durumu bir örnek ile anlatmak gerekirse; bir hastaneye gittiğinizde yazıcıdan çıkarılmış düz bir hasta bilgi formu ile kurum logosu ve iyi bir tasarımla kaliteli bir kağıt üzerine basılmış bir hasta bilgi formunun arasında çok ciddi bir imaj ve güven farkı vardır.

Hasta bilgi formu A4 boyutundaki 1. Hamur 80 gr. kağıt üzerine 4+0 CMYK renkleri kullanılarak basılır. Siparişinizi online olarak oluşturduktan sonra tasarımınızı yükleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından hızla basılan hasta bilgi formlarınız adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.

Hasta Bilgi Formu Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Tasarımınızı hazırlarken logonuzu kullanmalı ve konumlamasını iyi yapmalısınız.
  • Hasta bilgi formu içerisinde yer vereceğiniz bilgileri özenle seçmelisiniz. Hastadan isteyeceğiniz bilgilerin yanı sıra tasarım içerisinde kurumunuzun iletişim bilgilerine de yer vermeyi ihmal etmemelisiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamalısınız. Bu nedenle sayfada yer alan hazır hasta bilgi formu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Kağıt
1.Hamur 80 gr.
Baskı Tarafı
Tek Yön
Renk
4+0 CMYK
PriceAdetKdv Türü
135 TL+KDV
1000 adet18
159 TL+KDV
2000 adet18
386 TL+KDV
5000 adet18
690 TL+KDV
10000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü