81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Bloknotlu Magnet

Bloknotlu Magnet

Bloknotlu Magnet Baskı Hakkında

Bir reklam ürünü olarak magnet kullanımı oldukça yaygın bir pazarlama stratejisidir. Bu nedenle de magnet kullanımında farklılaşmak ve rakiplerin önüne geçmek için farklı magnet baskı ürünlerine yönelmek gerekir. Bloknotlu magnet ürünü aradığınız bu farklılığı size sağlayarak, sizi rakiplerinizin bir adım önünde geçirecektir.

Evlerde veya işyerlerinde beyaz eşyaların üzerinde duran onlarca magnetin görüntüsü hepimizin gözünün önünde kolayca gelir. Bunun sebebi firmaların kendi markalarını sürekli müşterilerinin gözü önünde tutma isteği vardır. Ancak, bu pek çok firma tarafından yapıldığında sizin markanız magnetler arasında yok olup gidebilir. İşte tam da bu noktada bloknotlu magnet ile müşterilerinize iletişim bilgileriniz dışında bir fayda daha sağlayarak rakiplerinizin arasından sıyrılabilirsiniz.

Bloknotlu magnet baskı siparişlerinizde Bidolubaski.com’u tercih etmek size kalite, zaman ve maliyet açısından ciddi avantajlar sağlayacaktır. Siparişlerinizi dakikalar içerisinde online olarak oluşturabilir, tasarımınızı yükleyip ödemenizi yaptıktan sonra da arkanıza yaslanıp siparişinizin kapınıza kadar ücretsiz kargo ile gelmesini bekleyebilirsiniz.

Bloknotlu Magnet Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Bloknotlu magnet tasarımınızda telefon, adres gibi bilgilere yer vermeyi unutmamalısınız.
  • Tasarımınızı baskıya uygun ölçü ve formatta yüklemelisiniz.
  • Tasarımlarınızı doğru formatlarda yapabilmek için Bidolubaskı ücretsiz bloknotlu magnet şablonlarını kullanabilirsiniz.
Magnet Baskı
4 Renk CMYK Baskı
Selefon
Parlak Selefon
Notluk Kağıt
80 Gram 1. Hamur
Notluk Yaprak
25 Yaprak
Notluk Baskı
Tek Renk Baskı
PriceAdetKdv Türü
948,75 TL+KDV
500 adet18
1006,25 TL+KDV
1000 adet18
1608,75 TL+KDV
2000 adet18
2340 TL+KDV
3000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

10 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü