81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Paket Ketçap Dolum

Logo Baskılı Paket Ketçap Dolum

Paket Ketçap Dolum Hakkında

Bazı yemekler ketçap olmadan eksik kalır. Çünkü ketçap, hamburger, kızarmış patates, kumpir ve sandviç gibi yiyeceklere ekstra lezzet katar ve tadının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Büfe ve kafelerde, özellikle de paket servis hizmeti sağlayan tesislerde müşterilerin en yoğun olarak tükettiği soslardan biri olması sebebiyle,paket ketçap da en çok tercih edilen tek kullanımlık gıdalar arasındadır.

Firmanızın ihtiyaç duyduğu baskılı ketçap için bidolubaski.com, pratik ve ekonomik çözümler sunar. Tripleks ambalajlar içerisine dolumu yapılan ketçapların siparişini kolayca oluşturabilmeniz için site içerisindeki yönlendirmeleri takip etmeniz ve tercihlerinize göre olan özellikleri işaretlemeniz yeterlidir. Organize matbaa farkıyla hizmet veren bidolubaski.com tüm tek kullanımlık gıdalarda olduğu gibi, yemeklerin vazgeçilmez soslarında da firmaların yanındadır. Online alışveriş sisteminin getirdiği konforla, yerinizden kalkmadan kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bidolubaskı.com’da, ketçap paketleri, 5x12 cm ebatlarında üretilir. Dolum miktarı ise her paket için 12 gr olarak standardize edilmiştir. 20000 adede kadar ketçap siparişi oluşturabileceğiniz gibi, daha az miktara ihtiyaç duymanız durumunda 10000 adetlik sipariş de verebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı da sunan bidolubaski.com’un online matbaa hizmetinden yapacağınız hızlı ve sorunsuz alışverişler sayesinde stoklarınızı hızlıca yenileyeceksiniz.

Ambalaj ketçap siparişinizi oluştururken herhangi bir aşamada yardıma ihtiyaç duyarsanız, site üzerinden ulaşabileceğiniz canlı destek hattından doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bidolubaski.com’dan paket ketçap siparişinizi hemen verin, en kısa sürede firmanızın kapısına gelsin.

Ambalaj
110 gr. Polyester/ Alüminyum
Baskı
Ön-Arka 4 Renk CMYK
Tüketim Süresi
6 Ay
Kalite Onayı
ISO 9001:2008
PriceAdetKdv Türü
1390 TL+KDV
5.000 adet8
2432 TL+KDV
10.000 adet8
4440 TL+KDV
20.000 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?