81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Baskılı Sachet Tuz

Baskılı Sachet Tuz Dolum

Baskılı Sachet Tuz Hakkında

Tuz, mutlaka her siparişin yanına eklenen bir gıdadır. Sipariş verilen yemek ne olursa olsun, beraberinde paket tuz gönderilmesi bütün restoranların yaptığı bir uygulamadır. Bir yemeğin lezzetini ortaya çıkan tuz olunca, vazgeçilmez bir gıda haline geliyor. Yeme-içme sektöründeki firmaların tuz servisi yapabilmek için izleyebilecekleri en pratik yol ise ambalaj tuz kullanmaktır. Küçük paketler halinde sunulan bu tuzlar, birer kişiliktir ve her paket yemeğin yanına ilave edilebilir. Fazla kullanımın önüne geçerek, ekonomik bir alternatif yaratması da bir diğer avantajıdır.

Organize matbaa profesyonelliği ile hizmet veren bidolubaski.com, tek kullanımlık gıda ihtiyaçlarınız için online alışveriş sitesiyle hizmetinizdedir. Tek bir tıkla oluşturabileceğiniz siparişler hem hızlı hem de ekonomik bir çözüm sağlar. Stoklarınızı kolaylıkla yenilemenize imkan sağlayan bidolubaski.com’un online matbaa sistemi, alışverişleriniz için son derece pratik çözümler sunar. Toptan paket tuz siparişi verebilmek için öncelikle baskılı veya baskısız tercihinize göre seçiminizi yapın. Dış baskısı için sülfit seçtikten sonra ise geriye yalnızca sipariş adedinizi girmek kalıyor. Sachet tuz siparişi vermek, bidolubaski.com ile bu kadar kolay.

Eğer sipariş aşamasında herhangi bir sorunuz olursa, site üzerinden hizmet veren canlı destek görevlilerimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. 10000 adetten bir milyon tane sachet tuza kadar verebileceğiniz geniş sipariş adedi aralığı sayesinde ambalajlı tuz stoklarınız hiçbir zaman boş kalmayacak. Siparişinizi hemen oluşturun, bidolubaski.com en kısa sürede kapınıza kadar getirsin.

Baskı
Ön-Arka Baskılı
Kalite Onayı
ISO 9001:2008
PriceAdetKdv Türü
620 TL+KDV
10.000 adet8
1152 TL+KDV
20.000 adet8
1620 TL+KDV
30.000 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?