450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Paket Mayonez Dolum

Paket Mayonez Dolum

Paket Mayonez Dolum Hakkında

Özellikle fast food yemeklerin vazgeçilmezi olan mayonez, büfe ve kafelerin müşterilerine sunduğu sosların başında gelir. Tek kullanımlık olması, kolay temin edilmesi ve aç-bitir mantığıyla tasarlanmış olması nedeniyle de self servis hizmeti sunan işletmelerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu soslar arasındadır. Neredeyse her siparişin yanına eklenmesi istenen bir gıda olan paket mayonez, bir defalık kullanım sunması ve açıp hemen kullanılması özelliği nedeniyle de yemek hizmeti sunan firmaların stoklarında kısa sürede tükenen tek kullanımlık gıdalar arasındadır. bu sebeple yüksek miktarlarda sipariş verilmesi, yaşanabilecek muhtemel bir stok probleminin de önüne geçilmesine yardımcı olur.

Ambalaj mayonezler, tekli olarak müşteriye sunulduğu için işletmeler için de ekonomik bir alternatiftir. Paket servis hizmeti sunan restoran, kafe ve büfe gibi yeme-içme sektöründeki firmalar, her iletilen siparişte müşterilerine bu paket soslardan ikram ederek kurumsal imajlarını güçlendirebilirler.

Baskılı mayonez siparişi vermek ise bidolubaski.com sayesinde artık firmalar için çok kolay. Online matbaa hizmeti sunan bidolubaski.com, doğrudan site üzerinden, bir tıkla sipariş vermenize olanak sağlar. 5x12 cm ebatlarında paketlere dolumu yapılan mayonezler, tripleks ambalaj ile kaplanır. Her mayonez paketinin dolum miktarı standardize edilmiş ve 9 gr olarak belirlenmiştir. Bidolubaski.com’un organize matbaa profesyonelliği ile hazırlanan paket mayonezler için farklı adetlerde sipariş seçeneği sunulmaktadır. 10000 adetten 100000 adede kadar verebileceğiniz ambalajlı mayonezler için farklı ödeme seçenekleri de sizleri bekliyor.

Bidolubaski.com’dan yapacağınız tüm siparişlerde olduğu gibi, online mayonez baskı siparişleriniz için de alışverişiniz esnasında herhangi bir sorunuz olması durumunda, site üzerinden açılan online danışma hattı vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Ebat:
5x12 cm
Dış Kağıt:
Alüminyum Tripleks
Dolum Miktarı:
9 gr.
Baskı:
Baskılı
PriceAdet
2750 TL+KDV
10.000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?