81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Paket Mayonez Dolum

Logo Baskılı Paket Mayonez Dolum

Paket Mayonez Dolum Hakkında

Özellikle fast food yemeklerin vazgeçilmezi olan mayonez, büfe ve kafelerin müşterilerine sunduğu sosların başında gelir. Tek kullanımlık olması, kolay temin edilmesi ve aç-bitir mantığıyla tasarlanmış olması nedeniyle de self servis hizmeti sunan işletmelerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu soslar arasındadır. Neredeyse her siparişin yanına eklenmesi istenen bir gıda olan paket mayonez, bir defalık kullanım sunması ve açıp hemen kullanılması özelliği nedeniyle de yemek hizmeti sunan firmaların stoklarında kısa sürede tükenen tek kullanımlık gıdalar arasındadır. bu sebeple yüksek miktarlarda sipariş verilmesi, yaşanabilecek muhtemel bir stok probleminin de önüne geçilmesine yardımcı olur.

Ambalaj mayonezler, tekli olarak müşteriye sunulduğu için işletmeler için de ekonomik bir alternatiftir. Paket servis hizmeti sunan restoran, kafe ve büfe gibi yeme-içme sektöründeki firmalar, her iletilen siparişte müşterilerine bu paket soslardan ikram ederek kurumsal imajlarını güçlendirebilirler.

Baskılı mayonez siparişi vermek ise bidolubaski.com sayesinde artık firmalar için çok kolay. Online matbaa hizmeti sunan bidolubaski.com, doğrudan site üzerinden, bir tıkla sipariş vermenize olanak sağlar. 5x12 cm ebatlarında paketlere dolumu yapılan mayonezler, tripleks ambalaj ile kaplanır. Her mayonez paketinin dolum miktarı standardize edilmiş ve 12 gr olarak belirlenmiştir. Bidolubaski.com’un organize matbaa profesyonelliği ile hazırlanan paket mayonezler için farklı adetlerde sipariş seçeneği sunulmaktadır. 5000 adetten 20000 adede kadar verebileceğiniz ambalajlı mayonezler için farklı ödeme seçenekleri de sizleri bekliyor.

Bidolubaski.com’dan yapacağınız tüm siparişlerde olduğu gibi, online mayonez baskı siparişleriniz için de alışverişiniz esnasında herhangi bir sorunuz olması durumunda, site üzerinden açılan online danışma hattı vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Ambalaj
110 gr. Polyester/ Alüminyum
Baskı
Ön-Arka 4 Renk CMYK
Tüketim Süresi
6 Ay
Kalite Onayı
ISO 9001:2008
PriceAdetKdv Türü
1390 TL+KDV
5.000 adet8
2432 TL+KDV
10.000 adet8
4440 TL+KDV
20.000 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?