Hakkımızdaİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Rulo

Baskılarım Ne Zaman Elimde Olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü
24 Saat İçinde Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım? Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Baskı Üretim Süreci
Gün
Ücretsiz Kargo
İstanbul 1 İş Günü Tüm Türkiye 1-2 İş Günü
  • Ürün Hakkında
  • Sipariş Süreci
  • Taksit
  • Ödeme ve İade
  • SSS

Yazar Kasa, Termal ve Pos Rulolar

Yazar kasa ruloları, perakende satış yapan birçok firmanın zorunlu olarak kullandıkları ürünlerdir. Bu ürün ayrıca termal rulo kağıdı olarak da adlandırılır. Kağıt rulo ürünleri yazar kasa, pos cihazı, hesap makinesi, elektronik tartı gibi pek çok cihaz içerisinde kullanılır. Haliyle de perakende sektöründe iş yapan firmaların neredeyse tümü bu ürünü sürekli olarak kullanmak durumundadır. Sürekli kullanılması zorunlu olan bir üründe de uygun fiyat ve sipariş verme kolaylığı oldukça önemlidir. bidolubaski.com ile vereceğiniz termal rulo siparişlerinizde hem uygun fiyat fırsatını yakalamış hem de kolay ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Yazar kasa ve pos cihazları gibi cihazların pek çok marka ve rulo çeşidi bulunmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç duyulan rulo çeşidi de bu cihazlara göre değişiklik göstermektedir. bidolubaski.com ile vereceğiniz rulo siparişlerinizde her türlü cihaz için rulo kağıdı bulma imkanınız olacaktır. En uygun yazar kasa rulo fiyatları ile sipariş verebileceğiniz rulo çeşitlerine göz atmanızda fayda var.

Rulo Çeşitleri

Rulo çeşitleri boyutuna ve kullanılan kağıdın çeşidine göre değişkenlik gösterir. Bu kağıt türleri ve boyutlar da kullanılan cihazın marka ve özelliklerine göre belirlenir. Bu nedenle sipariş edeceğiniz rulonun kullandığınız yazar kasa veya pos cihazı markası ile uyumlu olmasına özen göstermeli ve siparişinizi o şekilde vermelisiniz.

Termal Kağıt Pos Rulosu – 56 mm x 25 mt

Vera pos cihazı rulosu olarak da bilinen 56 mm x 25 mt boyutundaki termal kağıt pos rulosu ürünü 1 nüsha olarak ve istenilen adetlerde olacak şekilde sipariş edilebilir. Bu ürün Vera marka tüm pos cihazlarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Akaryakıt Pompa Rulosu – 56 mm x 30 mt

Akaryakıt istasyonlarında kullanılan Profilo marka yazar kasalara uyumlu olan, 56 mm x 30 mt boyutundaki akaryakıt pompa rulosu ürününü sitemizden uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Akaryakıt pompa rulosu, Profilo marka cihaz kullanan tüm akaryakıt istasyonlarında kullanılmak için uygundur.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 30 mt

Piyasada kullanılan pek çok marka cihaz ile uyumlu olan bu ürünü bidolubaski.com’da uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Bu rulo ürünü kullanabileceğiniz cihazlar ise şöyle; Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazar Kasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa.

Termal Kağıt Pos Rulosu – 56 mm x 16 mt

Kullanılan pos cihazlarının markaları firmadan firmaya değişiklik göstermekte olsa da tüm cihazlar aynı boyutta rulo kullanır. Bu termal pos rulosu da tüm cihazlara uygun olmakla beraber şu markalar için kullanılabilir: Beko Pos Cihazı, Hugin Verifone Pos Cihazı, Ingenico Pos Cihazı, Profilo Verifone Pos Cihazı, Vera Pos Cihazı, Vestel Pos Cihazı.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 40 mt

Bu ürün ortalama uzunluğa sahip ve özellikle iş akışı orta düzeyde yoğun olan işletmelerin kullanımına daha uygundur. Pek çok cihaza uygun olmakla beraber şu marka cihazlarda kullanılabilir: Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 50 mt

Perakende iş yapan her fiziki işletmede bulunan ve bulunması zorunlu olan yazar kasaların rulo kullanması gerekir. Bu ruloların uzunluğu ise değiştirme süresini belirler. Bu ürünümüz ise ortalama uzunlukta bir ürün olup şu marka cihazlarda kullanılabilir: Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa.

Termal Kağıt Pos Rulosu – 56 mm x 30 mt

Tüm pos cihazlarında kullanıla bilen bu ürünün diğer rulo ürünlerine göre en büyük avantajı, çok daha uzun süre kullanılabiliyor olmasıdır. Özellikle yoğunluğu daha fazla olan işletmeler ve paket servis yapan işletmeler için oldukça uygun olan bu ürünün siparişini bidolubaski.com’da uygun fiyatlarla hemen verebilirsiniz.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 60 mt

Piyasadaki en uzun yazar kasa rulo ürünlerinden olan bu rulo ile kasalarınızdaki rulo değişim iş yükünü hafifleterek zamandan ve maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Bu rulo ürününün kullanılabildiği cihazlar ise şöyle: Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa.

En Uygun Yazar Kasa Rulo Fiyatları

bidolubaski.com müşterilerine tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi rulo ürünlerinde de en uygun fiyatı sunmaya çalışır. Geleneksel matbaalara kıyasla hem online sipariş kolaylığı hem de daha uygun fiyatları ile online matbaa deneyimini yaşamalısınız. Vermiş olduğunuz rulo siparişleri ister tek mağazanıza isterseniz de her mağazanıza ayrı ayrı ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Böylece ciddi bir operasyon yükünden kurtularak işinize odaklanabilirsiniz.

En Uygun Pos Cihazı Rulo Fiyatlar

Perakende sektöründen kullanılan pos cihazları marka anlamında oldukça çeşitlidir. bidolubaski.com ile sipariş edeceğiniz pos ruloları ise tüm bu farklı markaların cihazlarına sağladığı uyumla işinizi kolaylaştırır. Ayrıca uygun fiyat ve hızlı sipariş kolaylığı ile Türkiye’nin en büyük online matbaası olan bidolubaski.com’da 6 taksit ve ücretsiz kargo gibi avantajlar da sizi bekliyor. Hadi siz de geleneksel matbaa süreçlerinden sıyrılın ve uygun fiyatlarıyla online matbaanın keyfini çıkarmaya başlayın!

Bidolubaskı'da Rulo Ürünleri Üretimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bidolubaskı – Online Matbaa Sipariş Süreci

Bidolubaskı, her tür baskı ve matbaa ihtiyacınızı online olarak sipariş edebileceğiniz Türkiye’nin en büyük online matbaasıdır. Sitemiz üzerinden sipariş vermek ise geleneksel matbaa süreçleri ile karşılaştırıldığında oldukça kolay ve avantajlıdır. Gelin, bidolubaski.com üzerinden sipariş vermek yapmanız gerekenleri adım adım ele alalım:

  • İlk adım olarak sipariş vermek istediğiniz ürünü sitemizin üzerinde bulunan arama kutucuğuna yazarak ya da menüyü takip ederek bulunuz.

  • Ürün sayfasına girdikten sonra istediğiniz ürün özelliklerini seçerek ürününüzü sepete ekleyin.

  • Birden çok baskı ihtiyacınız var ise aynı işlemi diğer ihtiyaçlarınız için de tekrarlayın.

  • Ardından sepetinize giderek siparişinizin tasarımlarını yüklemek ve ödemenizi yapabilmek için ilerleyin.

  • Avantajlı fiyatları kaçırmamak adına tasarımınızı sonradan yüklemek üzere ödeme adımına geçerek siparişinizi aktif hale getirebilir, tasarımınızı sonradan yükleyerek üretim sürecini başlatabilirsiniz.

Ödemenizi ve tasarım yükleme işleminizi tamamladıktan sonra, siparişiniz ilgili birimlere iletilir ve süreç başlamış olur. Siparişleriniz için yüklemiş olduğunuz tasarımlar ilk olarak Baskı Öncesi Grafik ekibimizin kontrolünden geçer. Bu kontrol sonrasında ise tasarımınızın baskıya uygun olması halinde tarafınıza onay e-postası gönderilir. Eğer yüklemiş olduğunuz tasarımlar baskıya uygun formatta değil ise de gerekli düzeltmeleri yapmanız için tarafınıza geri dönüş sağlanır. Tasarımınızın baskıya uygun hale gelmesinden sonra, ürünlerinizin üretim süreci başlamış olur.

Teslimat Süreci

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişler Aras Kargo aracılığı ile adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmaz. Böylece oturduğunuz yerden verebileceğiniz baskı siparişleriniz, dilediğiniz adrese kadar ücretsiz kargo ile teslim edilmiş olur.

Ödeme Seçenekleri ve İade Süreçleri

Bidolubaskı ile vereceğiniz siparişlerde hem kredi/banka kartı ile hem de havale ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde ise 6 taksit avantajı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Site genelinde kartınız ile yapacağınız ödeme işlemlerinde kart bilgileriniz gelişmiş teknolojilerle korunur ve ödeme işlemlerinin güvenle yapılması sağlanır. Site üzerinde yaptığınız işlemler Comodo SSL 2048 bit teknolojisi ile şifrelenerek dışarıdan gelebilecek olan müdahalelere karşı korunur. Ayrıca site içerisinde paylaşacağınız her bilgi KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında özenle korunur.

Sipariş İptali

İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirledikten sonra tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise İnternet Sitesinde kayıtlı olan e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi musteridestek@bidolubaski.com adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' telefon numarası vasıtası ile iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben 10 gün içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.

Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?

Bidolubaskı olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip tasarımlarımızı yüklüyor ve ödemeyi yapıyor ve siparişi tamamlıyorsunuz. Atomu parçalamak zor olabilir ama Bidolubaskı’da sipariş oluşturmak aslında bu kadar kolay.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünler için 3 ayrı süre bulunmaktadır; Baskı Onay Süreci, Üretim Süreci ve Teslimat Süreci. Baskı Onay Süreci sipariş için yüklenen tasarımın baskıya uygun olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmekle beraber, Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Bidolubaskı’da vereceğiniz siparişler için tasarım desteği verilmemektir. Ancak tasarımlarınızı baskıya ve ürüne uygun formatta hazırlamanız için her ürün sayfasında ücretsiz tasarım şablonları bulunmaktadır. Ayrıca baskılı ürün tasarımlarının nasıl yapılacağına dair ipuçlarının yer aldığı bloğumuza da göz atabilirsiniz.

Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

Elbette; gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama 1 iş günü olup tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız e-posta adresine elektronik olarak gönderiyoruz. Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan, yapacağınız alışverişlerde kağıt fatura yerine e-arşiv fatura kullanılmaktadır.

Baskıda oluşabilecek bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Bidolubaskı, oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan firmamız sorumlu değildir.