KampanyalarBlogİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com ile tüm baskı ihtiyaçlarınız ücretsiz kargo ile kapında!

bidolubaski.com ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile bidolubaski.com yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz bidolubaski.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ

  • Tüm baskı ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden kolayca alıyor, ürünlerinizi adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.
  • Hangi sektörde ve hangi boyutta olursa olsun firmanızın tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkanı sunuyoruz. Bu sayede geleneksel matbaa süreçlerinin getirdiği iş yükünden kurtuluyorsunuz.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilme imkanını size sunuyoruz.
  • Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘Bize Sorun’ bölümünü kullanarak bizlerle mesajlaşabilirsiniz.
  • Uzayıp giden yüz yüze görüşmelerle vakit kaybetmezsiniz ama yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Termin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Hadi siz de zaman kaybetmeden online matbaa dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın!