81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Hakkımızda

Bidolubaski.com kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamak için "Yeni Nesil Matbaa" sloganıyla 2014 yılında kuruldu. Yeni nesil matbaa derken amacımız sadece kaliteyi uygun fiyata sunmak değil, aynı zamanda ürünün sipariş ve satış sonrası süreçlerinde de sürekli  iş ortaklarımıza destek olmak. Bu doğrultuda 12 kişilik müşteri destek ekibimiz, telefon, e-mail ve chat uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan her an  size destek vermek için hazır. Geniş ürün yelpazesiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de başka bir benzeri olmayan bidolubaski.com ile başta reklam ajansları, grafikerler ve diğer matbaalar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli firmalar ve  yurt içindeki tüm işletmelere internetten matbaa alışverişi imkanı sunuyoruz. Yeni nesil matbaacılık anlayışıyla geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun , günün herhangi bir saatinde Bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin son teknolojiye sahip makinelerle üretilmesini sağlayarak size teslim ediyoruz.

Yeni Nesil Matbaacılık Anlayışımızın Avantajları

- Partnerlik sistemimiz sayesinde size özel müşteri temsilcisi ile matbaa işlerinizi kolayca yürütebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

- Organize matbaa üretim sistemimiz sayesinde kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

- İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel baskı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.

- Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı matbaa hizmeti alabilirsiniz.

- Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için anında canlı yardım alabilirsiniz.

- Ürünlerimizin fiyatlarına her zaman şeffaf olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Temin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz ücretsiz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.