Çantalar / Poşetler

Baskılı Kağıt Poşet / Karton Çantalar

Hem şık yapıları hem de farklı kullanım alanlarında sağladıkları konforla birçok mağaza ve işletmenin vazgeçilmezi baskılı çantaları farklı ihtiyaçlara yönelik çözümlerle en iyi kalitede üretiyoruz. Özellikle son dönemlerde çevre bilincinin artması da kağıt çanta, ham bez çanta ve karton çanta gibi ürünlere olan yönelimleri arttırdı. Doğada daha kolay çözünebilir oluşları ve geri dönüşüme de müsait olmalarının yanı sıra ham bez çanta gibi uzun ömürlü olmaları da baskılı çanta ürünlerinin popülerliğini arttırıyor.

Tekrar tekrar kullanımları ve şık yapıları ile markanızın ve işletmenizin dış mekanlarda tanıtımına pozitif etki sağlayan baskılı çantalar aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da avantaj sağlıyor. Kağıt poşetlerde tek seferde 20 bin adede kadar 4 farklı baskı rengi opsiyonuyla ve 2 farklı kağıt türünden birini seçerek sipariş verebilirsiniz. Seçeceğini kağıt poşetin kullanım sırasında ne gibi ürünleri taşıyacağını da göz önünde bulundurmanız, aynı zamanda markanızın duruşuna göre de değerlendirmeniz doğru ürünü seçmeniz açısından oldukça önemlidir.

Baskılı poşet çantaları en fazla tercih eden sektörler arasında gıda, giyim, hediyelik ürün üreten işletmeler yer alıyor. Ancak giderek yaygınlaşan kağıt poşet ürünü bir çok farklı sektöründe tercihlerini bu yönde değiştirmelerini  sağlıyor. Bunun yanı sıra daha kalın yapısıyla dikkat çeken baskılı karton çanta ise şık yapısı ve kaliteli dokusuyla özellikle promosyon ürün dağıtımı gibi alanlarda kullanılırken yine giyim ve benzeri farklı sektörlerin de tercihi oluyor. 

Ham bez çanta ve ip büzgülü ham bez sırt çantası ise tekrar kullanım olanağı sayesinde özellikle promosyon ürünü olarak sıklıkla tercih edilen ürünler. Logonuzun görünürlüğüne günlük hayattaki kullanım sıklığı ile birlikte oldukça pozitif etki sağlayabilirsiniz. Sade ve şık bir tasarım kullanıcıların bu tarz çantalara yönelimini de arttıracaktır. Alışveriş ve günlük hayatta bir çok eşyayı taşımak için tercih edilen ham bez çanta kullanım kolaylığı ile de herkese hitap ediyor.