450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kapı Askısı El İlanı

Kapı Askısı El İlanı Baskı

Kapı Askısı El İlanı Hakkında

El ilanları tanıtım faaliyetleriniz için geleneksel ve vazgeçilmez yolların başında geliyor. Fakat biraz daha fark yaratmak ve akılda kalıcı etkiler bırakmak için ilanınızı, kapı askısı el ilanı olarak bastırabilirsiniz. Belirtmek istediğiniz mesajı, el ilanını düşünerek ortaya çıkardıktan sonra kapı askısı el ilanı bastırmanız çok kolay. Fazla yer tutmayan kapı askısı el ilanlarının üzerindeki bilgilerin akılda kalıcı ve hızlı tüketilir bilgiler olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Bidolubaski.com üzerinden,  kapı askısı el ilanlarını seçip, online matbaa siparişi verebilirsiniz.

“Yeni nesil matbaacılık” sloganı ile fark yaratan Bidolubaski.com, geleneksel baskı yöntemlerini, yepyeni teknolojilerle buluşturuyor. Organize matbaa farkıyla bastırabileceğiniz ilanlarınız, en az 5 iş günü içinde adresinize teslim ediliyor. Tek yapmanız gereken, kapı askısı el ilanı üzerinde yazmasını istediğiniz bilgileri ve diğer tasarımları, Bidolubaski.com’a yüklemek. Ondan sonrasını profesyonel Bidolubaski.com ekibi devralacak ve belirttiğiniz tüm detaylara uygun bir ilana sahip olacaksınız.

Kapı Askısı El İlanı Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Fazla yer tutmayan ve elden ele dolaşabilecek kapı askısı el ilanlarını bastırırken, üzerinde kullanacağınız dilin dikkat çekici ve net olmasına özen göstermelisiniz.

  • Online el ilanı siparişi verirken, ilanda firmanızın iletişim bilgilerinin yer almasını sağlayın.

  • Tanıtım faaliyetinde neleri amaçladığınızı, okuyanlara nasıl bir değer vadettiğinizi açık ve net bir şekilde ifade etmelisiniz. Böylece akılda kalıcı olmayı sağlarsınız.

  • Örnek tasarımları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Son cümleler en çok okunan ve en fazla akılda kalan kısımlardır. İletmek istediğiniz mesajınızı, vurucu bir cümleyle bitirmeye özen gösterin. 

Baskı Tarafı
Ön-Arka
Baskılı
Baskılı 4 Renk CMYK

1 - Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri bize tek tek ve yüksek çözünürlüklü olarak göndermeniz gerekmektedir.
2 - Arka planda kullanmak istediğiniz rengi, tasarımda kullanılacak metinleri ve metinlerin yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmenizi rica ederiz.
3 - Daha önce yapılmış bir çalışma eğer grafik tasarım program formatlarında ( ai, psd ve pdf ) değil ise aynısı uygulanamamaktadır.
4 - Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 2 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

PriceAdet
174 TL+KDV
1000 adet
249 TL+KDV
2500 adet
459 TL+KDV
5000 adet
834 TL+KDV
10000 adet
1494 TL+KDV
20000 adet
2134 TL+KDV
30000 adet
2734 TL+KDV
40000 adet
3309 TL+KDV
50000 adet
6329 TL+KDV
100000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü