KampanyalarBlogİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Ofis - Kırtasiye Ürünleri

Ofis/ Kırtasiye Ürünleri Hakkında

bidolubaski.com olarak uzun yıllardır sektörde edindiğimiz deneyim ile birlikte ofis ve kırtasiye ürünlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede tüm baskılı ürün ihtiyaçlarınızın yanında artık birçok ofis ve kırtasiye ürün ihtiyacınızı da tek bir noktadan sorunsuz ve ek maliyetsiz çözebilirsiniz. Kalemlerden masa üstü gereçlerine, dosyalama ve arşivlemeden sunum ve planlamaya kadar her türden ofis ihtiyaçlarınızı bidolubaski.com güvencesiyle beğeniye sunuyoruz.

Ofis kırtasiye ürünlerimizin çeşitliliğine karar verirken günlük hayatta kullanılan ürünlerin yanı sıra daha özel durumlarda ihtiyaç duyulan teknik ürünleri de ürün gamımıza ekledik. Bu sayede her tür ofis kırtasiye ürün ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözmenize yardımcı oluyoruz. Evrak işlerinden not almaya kadar bir çok alanda kullanılan pilot ve tükenmez kalemler ile birlikte önemli konuların altını çizmenizi sağlayan fosforlu kalemlere kadar günlük kullanım ürünlerinin yanı sıra asetatlı, keçeli kalemleri ve koli kalemlerini de ofis ve kırtasiye ürünleri kategorimiz altında bulabilirsiniz.

Evraklarınızı düzenlemenize yardımcı evrak raf ve mandalları, bantlar, cetveller, delgeçler, makaslar, maket bıçakları, yapıştırıcılar, zımbalar, piller, magazinlikler, harita çivileri, raptiyeler ve iğneler, atarlar gibi günlük ofis ve iş yeri kullanımınıza uygun tüm alet ve gereçleri de masaüstü gereçleri altında bir araya getirdik. Bunun yanı sıra dosyalama ve arşivlemede hayatınızı kolaylaştıracak klasör, dosya, sekreterlik gibi ürünleri de en çok ihtiyaç duyulan boyut ve formatta satışa sunuyoruz. Yine daha büyük boyutta yazı tahtalarından mantar panolara kadar birçok farklı sunum ve planlama ürünlerini de yine alıştığınız şekilde evinizin konforunda sipariş verebilir ücretsiz kargo ve 6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Kargo gönderimi yapan her boyuttan işletmenin de yaygın olarak kullandıkları "gönderi ve paketleme ürünleri" ofis ve kırtasiye ürünleri kategorimizin altında yer almaktadır. Bu kategoride koli paketleme gereçlerinden işaretlemeye bir çok ürünü bulabilirsiniz. Koli bantları, maket bıçakları, koli kalemleri ve lastikler ile gönderim operasyonlarınızı rahatlatacak tüm ürünler mevcut.