Bidolubaskı Pro Avantajları Sizleri Bekliyor!

BidolubaskıPro Nedir?

Bidolubaskı’nın, sürekli baskı ihtiyacı olan ajans, tasarımcı, kurumsal şirketler, kobiler vb. kullanıcılarına sunduğu, avantajlarla dolu özel bir üyelik programıdır.

Nasıl Pro Üye Olabilirim?

Son 3 ay içerisinde verilen siparişlerden üretime giden ürünlerinin toplam tutarı KDV hariç 5.000 TL ve üzeri olan herkes, otomatik olarak BidolubaskıPro üyesi olur ve sunulan avantajlardan yararlanmaya hemen başlar.

Pro Üyeliğim Ne Kadar Sürecek?

Pro üyesi olduğunuz günden itibaren 3 ay boyunca haklarınız devam edecek. Pro olduğunuz 3 ay içerisindeki siparişi verilip üretilen ürünlerinizin toplam tutarı KDV hariç 5.000 TL ve üzeri olduğu takdirde pro üyeliğiniz 3 ay daha devam edecektir. Bu şartı karşılayamadığınız takdirde üyeliğiniz standart üyelik olarak devam edecektir. Güncel üyelik ve harcama durumunuzu kullanıcı panelinden kontrol edebilirsiniz.

Pro Avantajlarım nelerdir?

  • Tüm ürünlerde %10 indirim.*
  • Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

  • Her siparişten parapuan kazan!
  • Size özel dönemsel kampanyalar.

Parapuan Nedir?

Parapuan harcadıkça kazandıran bir puan sistemidir. Kazandığınız para puanları alt limitsiz dilediğiniz siparişinizlerinizde, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

Parapuan Nasıl Çalışır?

Tüm üyeler sipariş içerisinde yer alan ve üretime giden her üründen KDV hariç tutarın %2’si kadar parapuan kazanır. Toplanan parapuanlar alt limit olmaksızın istenilen siparişte kullanılabilir. Biriken parapuanlar kullanıcı panelinden kontrol edilebilir, ödeme aşamasında indirim olarak kullanılabilir. Siparişteki ürün/ürünler henüz üretime gitmediği taktirde parapuanlar pasif parapuan olarak hesabınızda görünür. Parapuanlar harcanırken isteğe göre bölünemez. Sipariş içerisindeki ürün/ürünlerin iptal edilmesi durumunda ilgili ürün/ürünlerden kazanılan parapuanlar geri alınacaktır. Özel Teklifli ürünlerde parapuan kazanılamaz.

*Pro üyelik indirimi; "Özel Fiyat" etiketli ve özel teklifli ürünlerde geçerli değildir. Pro üyelik kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Bidolubaski.com’da saklıdır.
**İlgili sipariş ya da sipariş içerisindeki ürünlerin iptal ya da iade edilmesi durumunda o siparişte kullanılan para puanlar tarafınıza geri yüklenir, siparişten kazanılan para puanlar ise geri alınır. Parapuanlarınızı kullanabilmeniz için en az 1 TL ve üzeri olması gerekmektedir.