Bidolubaskı Pro Avantajları Sizleri Bekliyor!

BidolubaskıPro Nedir?

Bidolubaskı’nın, sürekli baskı ihtiyacı olan ajans, tasarımcı, kurumsal şirketler, kobiler vb. kullanıcılarına sunduğu, avantajlarla dolu özel bir üyelik programıdır.

Nasıl Pro Üye Olabilirim?

Son 3 ay içerisinde verilen siparişlerden üretime giden ürünlerinin toplam tutarı KDV hariç 2.500 TL ve üzeri olan herkes, otomatik olarak BidolubaskıPro üyesi olur ve sunulan avantajlardan yararlanmaya hemen başlar.

Pro Üyeliğim Ne Kadar Sürecek?

Pro üyesi olduğunuz günden itibaren 3 ay boyunca haklarınız devam edecek. Pro olduğunuz 3 ay içerisindeki siparişi verilip üretilen ürünlerinizin toplam tutarı KDV hariç 2.500 TL ve üzeri olduğu takdirde pro üyeliğiniz 3 ay daha devam edecektir. Bu şartı karşılayamadığınız takdirde üyeliğiniz standart üyelik olarak devam edecektir. Güncel üyelik ve harcama durumunuzu kullanıcı panelinden kontrol edebilirsiniz.

Pro Avantajlarım nelerdir?

  • Tüm ürünlerde %10 indirim.*

  • Her siparişten parapuan kazan!
  • Size özel dönemsel kampanyalar.

Parapuan Nedir?

Sadece Pro üyeler için geçerli, harcadıkça kazandıran bir puan sistemidir.

Parapuan Nasıl Çalışır?

Pro üyeler; pro üyesi olduktan sonraki ilk siparişten itibaren, üretime giren her üründen KDV hariç ürün tutarının %2’si kadar parapuan kazanır. Toplanan parapuanlar alt limit olmaksızın istenilen siparişte kullanılabilir.** Biriken parapuanları kullanıcı panelinden kontrol edilebilir, ödeme aşamasında indirim olarak kullanılabilir. Parapuanlar sadece Pro üyelik boyunca kullanılabilir. Standart üyeliğe geçmeniz durumunda parapuanlar pasif olarak hesabınızda kalır, bir sonraki pro üyeliğinizde tekrar aktif olacak şekilde korunur. Parapuanlar Bölünemez. Özel Teklifli ürünlerde parapuan kazanılamaz.

*Pro üyelik indirimi; "Özel Fiyat" etiketli ve özel teklifli ürünlerde geçerli değildir. Pro üyelik kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Bidolubaski.com’da saklıdır.
**İlgili sipariş ya da sipariş içerisindeki ürünlerin iptal ya da iade edilmesi durumunda o siparişte kullanılan para puanlar tarafınıza geri yüklenir, siparişten kazanılan para puanlar ise geri alınır. Parapuanlarınızı kullanabilmeniz için en az 1 TL ve üzeri olması gerekmektedir.