81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Tediye Makbuzu

Tediye Makbuzu

Tediye Makbuzu Hakkında

Tediye makbuzu firmalarda gerçekleştirilen para ödemelerinde, ödemeyi yapan taraf tarafından kesilen makbuzdur. Tahsilat makbuzundan farklı olarak ödemenin yapıldığı taraf tarafından değil ödemeyi yapan taraf tarafından ödemeyi belgelemek amaçlı olarak kesilir.

Tediye makbuzları 13.9x22 cm ve 15.2x22 cm olarak eki farklı ölçüde ve 50’lik ciltler halinde basılabilirler. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda 2,3 veya 4 nüsha şeklinde hazırlanır. Ayrıca numaratör seçeneği de baskı tercihleri arasında yer alır. Numaratör ile basılacak olacak tediye makbuzlarında başlangıç numarası girilmesi gerekir.

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com ile vereceğiniz siparişleriniz hızlı bir şekilde kapınıza kadar ücretsiz kargo avantajı ile teslim edilir. Siz de geleneksel matbaa süreçlerinden kurtularak online sipariş vermenin rahatlığını yaşamak isterseniz, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Tediye Makbuzu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Siparişinizi verirken tasarım yükleme alanında firma logonuzu yüklemeniz ve kullanılacak renkler doğrultusunda baskı kısmındaki renk seçimini doğru olarak yapmanız gerekir.
  • Nüsha seçiminizi yaparken makbuzların kopyalarının kullanılacağı yerleri düşünerek sipariş vermenizi tavsiye ederiz.
  • Numaratör kullanıyorsanız, önceki tediye makbuzunda yer alan son numaraya göre sıradaki başlangıç numarasını doğru olarak girdiğinize emin olmalısınız.
Cilt
50'lik
SF Kağıt Tipi
Otokopili
Renk
CMYK

Tasarım yükleme sayfasındaki not alanında numara başlangıç değerini belirtiniz.

PriceAdetKdv Türü
286,25 TL+KDV
20 adet18
467,50 TL+KDV
40 adet18
573,75 TL+KDV
60 adet18
685 TL+KDV
100 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü