450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Naturel Kurşun Kalem

Naturel Kurşun Kalem Baskı

 

Promosyon Naturel Kurşun Kalem Hakkında

Promosyon ürünleri firmaların müşterilere ulaşmasında ve güçlü bir marka imajı inşa etmesinde büyük bir rol oynarlar. Özellikle kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmalar promosyon ürünlerinin gücünü sıklıkla kullanırlar. Promosyon kurşun kalem de promosyon ürünleri içerisinde en etkili olanlarındandır.

Promosyon natürel kurşun kalem hem uygun maliyeti hem de işe yarar bir ürün olmasıyla markaların ilk tercihlerindendir. Promosyon kurşun kalem baskı ürünü müşteriler tarafından sürekli olarak kullanılabilen ve müşteriye fayda sağlayan bir üründür. Promosyon ürünleri hakkındaki en püf nokta kullanıcılara fayda sağlanan ve kullanılan bir ürün vermektir.

Promosyon kurşun kalem seçimini yaparken baskılı veya baskısız opsiyonlardan birini seçebilirsiniz. Özellikle marka bilinirliği yaratmak ve müşterilerinizin aklına kazınmak istiyorsanız kesinlikle baskılı kurşun kalemleri tercih etmenizi öneririz.

Promosyon Naturel Kurşun Kalem Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olunuz. Baskılı ve baskısız kalem seçenekleri arasındaki seçiminize dikkatlice yapınız.
  • Promosyon kurşun kalem tasarımınızda mutlaka logo ve mümkünse iletişim bilgilerine yer veriniz. Ayrıca tasarım alanı uygun ise markanızın sloganına da yer verebilirsiniz.
  • Tasarımda kullandığınız logonuzu yüksek çözünürlükle kullanmaya özen gösteriniz. Aksi halde baskı kalitesi zayıf olacaktır.
  • Kurşun kalem tasarımınız vektörel olmalı, PSD gibi piksel tabanlı grafik tasarım programları kullanılmamalıdır.
  • Kurşun kalem tasarımınızda Degrade(Gradient) geçişler kullanılmamalıdır.
  • Naturel kurşun kalem siparişi verirken seçeceğiniz renk adedi ile tasarımınızda kullanacağınız renk adedinin aynı olması gerekir.
Malzeme
Naturel Ahşap
Renk
CMYK veya Pantone
PriceAdet
43,70 TL+KDV
100 adet
109,25 TL+KDV
250 adet
201,25 TL+KDV
500 adet
378,35 TL+KDV
1000 adet
733,70 TL+KDV
2000 adet
1772,15 TL+KDV
5000 adet
3422,40 TL+KDV
10000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

7 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü