81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Para Makbuzu

Para Makbuzu

Para Makbuzu Baskı Hakkında

Para makbuzu, firmaların para alma ya da verme sonrasında doldurarak iki taraf için de para alışverişinin gerçekleştiğini gösteren belgedir. Bu belge 2 ya da 3 nüsha olacak şekilde basılır. Bunun sebebi kopyaların ilgili kişilere dağıtılacak olmasıdır. Örneğin, 3 nüsha olarak basılan bir para makbuzunun bir nüshası karşı tarafa, bir nüshası muhasebeye ve son nüshası ise arşive şeklinde kullanılabilir.

Para makbuzu bir taraftan muhasebenizdeki iş akışını kolaylaştırırken, diğer taraftan kurumsal kimliğinize de katkı sağlar. Özellikle orta ölçekli işletmelerin kurumsal imaj açısından kendi logolarını taşıyan para makbuzları kullanmaları beklenir. Bu nedenle de logolu para makbuzuna sahip olmak orta ölçekli firmalar başta olmak üzere tüm firmalara imaj açısından büyük bir katkı sağlar.

Para makbuzu baskı siparişlerinizi diğer tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi bidolubaski.com üzerinden uygun fiyatlarla kolayca verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler ise adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Siz de geleneksel matbaa süreçlerinden yorulduysanız online matbaa ile oturduğunuz yerden kolayca siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Para Makbuzu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Siparişinizi verirken kağıt boyutunu ve tasarıma göre renk sayısını doğru seçtiğinize emin olmalısınız.
  • Kullanılacak kopya sayısına göre nüsha sayısını belirlemelisiniz. Firmaların genellikle 3 nüsha ile çalıştıklarını bilmenizde fayda var.
  • Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle sayfada yer alan hazır para makbuzu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Cilt
50'lik
SF Kağıt Tipi
Otokopili
Renk
CMYK

Tasarım yükleme sayfasındaki not alanında numara başlangıç değerini belirtiniz.

PriceAdetKdv Türü
280 TL+KDV
5 adet18
305 TL+KDV
10 adet18
320 TL+KDV
20 adet18
360 TL+KDV
30 adet18
384 TL+KDV
40 adet18
400 TL+KDV
50 adet18
416 TL+KDV
60 adet18
456 TL+KDV
80 adet18
520 TL+KDV
100 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü