65.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|Cumartesi 09:00 - 12:00 | İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kolonyalı Mendil

Kolonyalı Mendil

Kolonyalı Mendil Hakkında

Kolonyalı mendil, yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren firmaların en temel promosyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Hem işletmenizin hijyene verdiği önemi göstermiş olursunuz hem de baskılı kolonyalı mendiller sayesinde, müşterilerinize firmanızın logonuzu yanlarında taşıdıkları bir ürün sunmuş olursunuz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanınız da artar.

Kolonyalı mendil, aç-bitir mantığında yürüyen tek kullanımlık bir ürün olsa da, her müşterinin tercihi bu yönde olmamaktadır. Daha sonra kullanmak üzere çantalarda saklanan kolonyalı mendiller, ilerleyen bir vakitte kullanıldığı zaman işletmenizin adının, firmanızın sınırları dışında da duyulmasına yardımcı olur. Sizi potansiyel müşterilerinizle yakınlaştıran bir unsur olduğu için, kolonyalı mendil baskılarının firmanız için en önemli avantajı da bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Firmanıza özel kolonyalı mendillere bidolubaski.com’un online matbaa sistemiyle ulaşmanız çok kolay. Baskılı ve 4 renk olarak hazırlanan paketler, 3 farklı ebat seçeneği sunar. 6x8, 7x10 veya 7x12 cm’lik paketlerden birini tercih edebileceğiniz gibi, bunların her biri için de dilediğiniz kağıt türünü seçebilirsiniz. Kuşe veya metalize triplex kağıt türlerinden birini işaretledikten sonra, online kolonyalı mendil siparişinizi tamamlamak için tek bir adım kalıyor, o da baskı tasarımınızı bidolubaski.com’a iletmeniz.

Organize matbaa kalitesiyle hizmet veren bidolubaski.com, kolonyalı mendil ihtiyaçlarınız için de hızlı ve pratik bir alışveriş sunar.

Kolonyalı mendil bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  • Tasarım dosyanızı baskıya gönderemeden önce son bir kez kontrol edin. Firma logonuzun ve iletişim bilgilerinizin eksizsiz olarak yer aldığından emin olun.

  • İletişim bilgileriniz arasına web sitenizin ve varsa aktif sosyal medya hesaplarınızın linklerini de eklemeniz, potansiyel müşterilerinizin sizlere ulaşmasını kolaylaştırır.

  • Baskılı kolonyalı mendil tasarımınızı hazırlarken, ilham almak için rakip firmaların tasarımlarını inceleyebilirsiniz.   

Baskı
Baskılı-4 Renk CMYK
PriceAdet
1470 TL+KDV
30000 adet
Üretim Süresi Kargo Taksit
7 İş Günü Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

pix