450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Takvimli Mouse Pad

Takvimli Mouse Pad Baskı

Takvimli Mouse Pad Hakkında

Teknoloji çağı içerisinde hepimiz neredeyse her gün bilgisayar kullanıyoruz. Mouse pad ise bilgisayar kullanımımızı kolaylaştıran önemli aksesuarlardan biri. Bu nedenle birçok firma mouse padleri pazarlama aracı olarak da sıklıkla kullanıyor. Bu sayede markalar gün içerisinde sürekli müşterilerinin gözleri önünde olarak, müşteri ile kurdukları bağları güçlendiriyorlar.

Takvim baskılı mouse pad kullanıcıya sunduğu ekstra fayda ile bir pazarlama ürünü olarak daha yüksek bir etkiye sahiptir. Müşteriler kendilerine takvim olarak da ek bir fayda sağlayacak olan takvimli mouse padlerinizi kullanmaya daha eğimli olurlar.

Takvimli mouse pad baskıda genellikle üst kısımda pvc alt kısımda ise kauçuk malzeme kullanılır. Bidolubaskı’nın kaliteli malzemeleri ile basılan takvimli mouse pad ile kullanıcılara en iyi deneyimi en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Takvimli Mouse Pad Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızda yüksek çözünürlüklü logonuzu kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Tasarımınızda iletişim bilgilerinize de yer vermelisiniz. Böylece müşterileriniz diledikleri zaman size ulaşabilirler.
  • Tasarımınızı doğru ölçülerde hazırladığınıza emin olmalısınız. Bidolubaskı hazır takvimli mouse pad şablonlarını işinizi kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.
Kağıt
350 Gram Amerikan Bristol
Alt Malzeme
2.7 mm 1.Kalite Kauçuk
Baskı:
4 Renk CMYK
Üst Malzeme
150 Micron Düz PVC
PriceAdet
1290 TL+KDV
500 adet
1540 TL+KDV
1000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
0-2 İş Günü
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

10 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü